Forbes Conferences
Forbes EquityClub

KONFERENCES IDEJA

Forbes Equity Club II ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem satikt grūti sasniedzamus ietekmīgus biznesmeņus vienuviet un gūt unikālu pieredzi, kā veidot savu uzņēmumu, kā pareizi savas idejas pārdot investoriem un no kā izvairīties, veidojot savu start-up .

Forbes Equity Club II arī turpinās izglītot neprofesionālus investorus, kā darbojas start-up industrija Latvijā un pasaulē. Veiksmīgie darījumi ar Latvijas jaunajiem uzņēmumiem, piemēram, Infogr.am , kas piesaistījis 1,34 miljonu eiro investīcijas, pierāda, ka pat nelieli ieguldījumi labās idejās un komandās var ātri vien nodrošināt investoram augstu ienesīgumu.

Kā atrast pareizās idejas? Kā kontrolēt komandu? Kad labāk izstāties? To visu apspriedīsim ar Baltijas TOP līmeņa praktiķiem Forbes Equity Club II 29.maijā Rīgā.

Nobeigumā apbalvosim Forbes reitinga 30 līdz 30 uzvarētājus – 30 veiksmīgākos un pelnošākos jauniešus vecumā līdz 30 gadiem, kas savā jomā jau ir izvirzījušies līderos un tuvākajā laikā kļūs par Latvijas spilgtākajiem biznesmeņiem.

Vairāk par

KAM PAREDZĒTS

Investoriem , kas ir gatavi riskēt un ieguldīt start-up sākumstadijā, un jaunajiem uzņēmējiem , kuri grib iemācīties attīstīt savu ideju un kuri meklē finansējumu saviem projektiem.
Kā arī juristiem, baņķieriem, finansistiem un visiem, kam nopietni interese start up nozare.
Plānotais dalībnieku skaits – 100 (investori, riska kapitālisti, juristi, baņķieri un jaunie uzņēmēji).

FORMĀTS

Divas paneļdiskusijas par izvēles stratēģijām start-up, karstākajām tendencēm start-up tirgū; kā pareizi novērtēt idejas pievilcību un nepieļaut kļūdas.

Uzaicināti Latvijas un Igaunijas TOP līmeņa praktiķi.

Septiņiem veiksmīgākajiem Latvijas start-up būs iespēja prezentēt savu projektu investoriem – pa 7 minūtēm katram. Apmeklētāji varēs katrai komandai uzdot jautājumus.

Lai veicinātu networking, strādās tiešsaistes aplikācija, kas ļaus jaunajiem start-up pierakstīties uz 10 minūšu ilgu tikšanos ar investoru. Tikšanās notiks pārtraukumos pie B2B stāvgaldiem.

Žurnāls Forbes Latvija un Forbes Igaunija atspoguļos Forbes Equity Club II pasākumu kārtējā numurā.

Konference notiks latviešu valodā.

Pēc pasākuma – bankets.

PROGRAMMA

15.30-15.45 Atklāšana
  Vakara vadītāja uzruna
15.45-16.30 Pirmais panelis - Izvēles stratēģija
  Karstākās tendences “start-up” tirgū; kā izvēlēties “start-up” investīcijas - fokusēties uz vienu uzņēmumu vai diversificēt vairākos; kādu taktiku izvēlēties pēc investīcijām - jāsāk pelnīt uzreiz vai labāk investēt nākotnē. Kā piesaistīt tālākus ieguldījumus no bankām, valsts un riska kapitāla.

Moderators: Ernests Štāls ( TechHub )
Piedalās: Andrejs Korobeiniks ( Flirtic ), Aigars Rostovskis ( Turība ), Ivars Golsts ( LGA ), Edgars Pīgoznis ( LVCA )
16.30-16.45 Pirmā kafijas pauze
16.30-16.45 Tikšanās ar investoriem
  Pieteikšanās pirms konferences
16.45-17.30 Otrais panelis - Kā pareizi novērtēt idejas pievilcību un nopelnīt
  Finanšu vērtējums “start-up” idejai - kļūdas koeficients, laba investīciju prakse, kā kontrolēt “start-up” ikdienā, izeja no biznesa, naudas piesaiste (kā strādā “roundi”).

Moderators: Ernests Štāls ( TechHub )
Piedalās: Jānis Ošlejs ( Primekss ), Pjotrs Antropovs ( Roamer ), Uldis Leiterts ( Infogr.am ), Viesturs Sosārs ( RealSoundLab ), Jānis Janevics ( Imprimatur )
17.30-17.45 Otrā kafijas pauze
17.30-17.45 Tikšanās ar start-up
  Pieteikšanās pirms konferences
17.45-18.35 Trešais panelis - Start-up prezentācijas
  7 Latvijas “start-up” prezentācijas

FROONT (www.froont.com) , Fastr Books (www.fastrbooks.com) ,Walmoo (www.walmoo.com), SIA Furnny (www.furnny.com) , Sports Map (www.sportsmap.lv), in Selly (www.inSelly.com), Overly (www.overly.lv)

18.35-19.00 Forbes 30 līdz 30 uzvarētāju apbalvošana  
19.00-20.30 Ekskluzīvs bankets, dzīva mūzika

Atsauksmes par Forbes Equity Club I, 2012.g.

Paldies par interesanto un saturīgo pasākumu. Vēlētos uzzināt visu Latvijas start up kompāniju kontaktus un sazināties ar viņiem.
Vilis Vītols, Vītolu Fonds dibinātājs


Gribēju pateikt Forbes komandai paldies par tiešām interesanto un saturīgo pasākumu! Iepriekš nebiju apmeklējusi Forbes pasākumus, bet biju ļoti patīkami pārsteigta par to, ka beidzot, pa ilgiem laikiem, ir seminārs, kura diskusijas un prezentācijas noklausījos ar lielu interesi līdz pašām beigām. Katrā ziņā esat ieguvuši vēl vienu fanu jūsu rīkotajiem pasākumiem :-)
Sanda Lāce, Amber Law partnere


Negaidīju tik labu pasākumu, nākošo reizi piedaloties noteikti sagatavosimies vairāk.
Rolands Bartuševics, SIA Larone CEO


Mans apmeklējuma mērķis bija "uztaustīt" noskaņojumu un idejas start-up sākotnējās stadijas plānošanai un realizēšanai. Pasākumā es guvu vairākas būtiskas atziņas, tādēļ uzskatu, ka tas bija vērtīgs apmeklējums.
Mārtiņš Kaugars Z/s VECAPĒNI īpašnieks


Kā notika Forbes Equity Club I

Vairāk par Forbes Equity Club I šeit

Interesanti


Forbes Equity Club II
29. maijā no plkst. 15.30 līdz 20.30
Mercure Riga Centre Hotel
Elizabetes 101

   
Konference jau šodien!

Dalība

Agrā pieteikšanās līdz 26. Maijam – tikai 85 EUR +PVN . Standarta cena 100 EUR + PVN


Vai esi jau apmeklējis Forbes Konferenci/esi Forbes abonents

Dalības maksa: 100 EUR + PVN

Dalībnieku skaits:
Ir palikušas tikai 2 vietas

* Cenā iekļauts: 2 kafijas pauzes, bankets ar dzīvo mūziku, individuālie jautājumi lektoram un networking pēc konferences.
Atcelt rezervāciju iespējams līdz 27.maijam. Rezervācijas atcelšanu pieņemam tikai rakstiski. Lūdzu rakstīt: d.steimane@forbes.lv


• Tehniskā palīdzība

Mercure Riga Centre Hotel, Elizabetes 101

Skatīt lielāku karti

Sponsori

Zelta sponsori:

Pasākuma vieta:Lejupielādē programmu [ PDF ]Savu dalību jau apstiprinājuši:

Vladimirs Anohins (Tria Robit), Roberts Idelsons (M2M Europe), Valdemaras Vaļkunas (Valdo), Guntars Kokorevičs (Veolia Vides Serviss un "L&T"), Uldis Dzenis (Tilde), Igors Buimisters (Trasta Komercbanka), Mārtiņš Bičevskis (Banku Asociācija), Nikolajs Samodurovs (Biolar) , Rolands Feldmanis (Broks Capital)

kā arī uzņēmīgi cilvēki no AS Wess, SIA Alfa Home, Raidla Lejiņš & Norcous, Money Express, ABLV Charitable Foundation, Nacionālas Motosporta asociācijas, SIA "REM PRO", IBM Latvija, SIA Sandori, SIA E-Systems, Ciptor, SIA iHouse management, URRUMPO, SIA Armets- A, SIA Eurolife Latvia un daudzi citi!Papildu informācija: Diāna Šteimane, konferenču menedžere, tel. +371-67383499
• E-Pasts d.steimane@forbes.lv • Skype forbes_conferences