Jaunā elite nāk un uzvar

,
Latvijas izdevums
cover

Maijā Forbes rīkoja pirmo starptautiska koncepta pasākumu, pulcējot kopā valsts talantīgākos jaunos uzņēmējus – Forbes 30 līdz 30 nomināciju uzvarētājus pēdējo četru gadu laikā. Tie ir jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kas jau sasnieguši ievērojamus panākumus un gatavojas jaunam starptautiskam izrāvienam. Tā ir Latvijas nākotnes elite, kas mainīs valsti nākamajos 50 gados. Ne velti pasākuma sauklis bija – Change the World. Change Latvia.

Pasākumu atklāja motivējošas TED-style runas, kas iedvesmoja jauno eliti uz varoņdarbiem. ERPLY dibinātājs Kriss Hīemā pastāstīja, kā viņam izdevās panākt revolūciju mazumtirdzniecības pasaulē, savukārt Andrejs Korobeiņiks, kas savu pirmo miljonu nopelnīja ar jaunuzņēmumu rate.ee, dalījās ar pēdējiem atklājumiem, kāpēc cilvēkiem ar attīstītu labo smadzeņu puslodi īpaši veicas biznesā. Runu noslēgumā Guntars Kokorevičs lika jaunajiem talantiem aizdomāties par izaugsmes idejām Latvijai un parādīja, kā vienkāršas idejas var visu sagriezt kājām gaisā.

Pasākums turpinājās ar unikālu hakatonu – grupu darbnīcu. Jaunie līderi sadalījās grupās, un viņu uzdevums bija ģenerēt izrāviena idejas Latvijai kā valstij. Pēc tam tika apbalvoti spilgtākie talanti.

Samitā noslēgumā viesiem bija iespēja dzīvajā baudīt džeza koncertu ar īpašo viesi no ASV Džovannu Dženkinsu, kokteiļus, grilbāru svaigā gaisā un tiešām fantastisku uguņošanu.

Vadīt pasākumu bija uzaicināta Latvijas topmodele Nr. 1 Karlīna Caune, kura šajās dienās speciāli atlidoja no Ņujorkas.

Pasākums izdevās lielisks, lielā mērā pateicoties mūsu platīna atbalstītājiem Porsche, Nordea, Twino un SEP, kā arī zelta partnerim Garmin.

 

Pasākumu vadīja Latvijas topmodele Karlīna Caune un TWINO vadītājs Jevgeņijs Kazaņins

Pasākumā piedalījās arī uzņēmēji, kas vēlas meklēt izaugsmes punktus sadarbībā ar jaunajiem talantiem.

No kreisās: Mhitars Mhitarjans, viens no pasākuma atbalstītājiem (SEP), un advokāts Aivo Leimanis (Leimanis, Kronberga, Lāce)

Anete Bilzēna saskata potenciālu jaunajā elitē, tāpēc Porsche Centrs Rīga ir pasākuma atbalstītājs un pasākuma norises vieta. Kopā ar Aleksandru Oskinu (WESS)

Viktors Ravdive (Restau-Rateur restorānu grupa), Ņikita Haļavins (AntiChat), Uldis Strazdiņš (Nordea)

Emīls Pakārklis (iphonephotographyschool.com), Sabīne Sipunova (Sorry As A Service), Gunita Kuļikovska (Vividly)

Guntars Kokorevičs (Enerģijas risinājumi): «Kas nepieciešams Latvijas izaugsmei?»

Unikālā hakatona rezultāts – eksplozīvas idejas par Latvijas izaugsmi

Toms Jurjevs (4Finance), Matīss Ansviesulis (Creamfinance)

Laura Poča-Rozenblūma no Nordea: «Nopelnītais pareizi jāinvestē»

Viens no pasākuma atbalstītājiem – TWINO dibinātājs Armands Broks – apsveic, viņaprāt, 2016. gada iespaidīgāko 30 līdz 30 reitinga uzvarētāju – anti-aging pētnieci Janu Janovsku

Anna Bīrmane jeb Anna Panna, saldumu meistare un TV3 šova Gatavo veidotāja

Ikgadējā Forbes 30 līdz 30 talantu apbalvošanas ceremonija

Pasākuma goda viesis – Eiropas Parlamenta deputāts un bijušais ārlietu ministrs Artis Pabriks – dalījās ar atziņām, kā latviešiem iemācīties kļūt slaveniem visā pasaulē

Pasākuma atbalstītāja TWINO mērķis bija Latvijas zvaigžņu vidū atrast A-klases personālu, ko viņi atraktīvi piesaistīja ar hokeja spēli

Džeza koncerts ar īpašu viesi – dziedātāju Džovannu Dženkinsu

Laika apstākļi paša Bibliotēkas N°1 šefpavāra Māra Jansona pagatavotos izcilos burgerus ļāva baudīt svaigā gaisā

Pasākums noslēdzās ar grandiozu uguņošanu, kas tika iedarbināta ar maģisko sarkano pogu melnajā čemodānā. Krāšņo salūtu varēja vērot ne tikai pasākuma viesi, bet arī visi, kas tobrīd brauca pa Krasta ielu
6806 Visi skatījumi 4 Skatījumu šodien

Atstāt komentāru

Sāc komentēt!


wpDiscuz