Top 35 veiksmīgākās biznesa sievietes Latvijā. Kāds ir viņu moto?

,
Redaktore

Jau ceturto gadu pēc kārtas Forbes mēra sieviešu patieso sniegumu Latvijas biznesā. Interesantu projektu ir tik daudz, ko šogad mēs paplašinājām reitingu līdz TOP 35. Uzziniet, kā biznesa sievietes ar savu maigo varu, empātiju un izturību pret stresu apsteidz vīriešus! Pilno reitingu lasiet Forbes februāra numurā!

49595 Visi skatījumi 4 Skatījumu šodien

Atstāt komentāru

6 Komentāri par "Top 35 veiksmīgākās biznesa sievietes Latvijā. Kāds ir viņu moto?"


Cityfinances
1 gads 8 mēneši atpakaļ

Kredīts uzņēmumiem ar izdevīgiem noteikumiem, piesakies aizpildot anketu un piesaisti naudu! Vairāk info: http://www.cityfinances.lv/lv/kredits-uznemumiem/

Roberts
2 gadi 8 mēneši atpakaļ

Atkasījuši te dažas “varones”, cik sieviešu klusībā sitās pa dzîvi vienas, ar diviem trijiem bērniem uz kakla, kā viņas izdzīvo – lūk, par ko būtu interesantāk palasīt!

bez temata
2 gadi 8 mēneši atpakaļ

Sākumpozīcija visām viena. Izdzīvo stiprākais. Neviens neliedz vientuļām mātēm arī uzsākt savu biznesu. Neviens nav uzspiedis pa dzīvi sisties.

Lee
2 gadi 8 mēneši atpakaļ

Forbes ir uz biznesu tendēts žurnāls, tāpēc nerakstīs par vientuļo māmiņu sūro dzīvi, taču neviens nesaka, ka viņas būtu mazsvarīgākas un mazāk prlnījušas atzinību.

Abrams
2 gadi 8 mēneši atpakaļ

Forbes LV ir uz politbiznesu tendēts žurnāls, ielikt Vilkasti kā labas uzņemējas paraugu…..trūkst vārdu

antons
2 gadi 8 mēneši atpakaļ

Es saprotu ka Vilkaste izrais negacijas pateicoties vienam darijumam. Bet Riga ari vina zinama ka loti sakariga NI attistitaja. Katram no Millionaru saraksta starta pozicijaa bija ar enu pusi. Jautajums ko vini darijusi talak ar naudu? Vai speja vairot? Attistit ko jauno? Un zurnals nav prokuratura, vini vien kalkule panakumus un aktivus. Es saprotu Inara nebija kriminalsodita, un tas nozime zurnals nevareja neielikt. Tas nebutu godigi.

wpDiscuz