USD 0.90 btc 8539.70
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8539.70
ForbesLife 18. Novembris

Latvijā izveido tūrisma maršrutu “Sidra ceļš”

Forbes

Latvijas Izdevums

Latvijā strauji attīstās sidra kultūra un šim dzērienam ir izredzes kļūt par vienu no Latvijas atpazīstamības zīmēm, pārliecināta ir biedrības “Lauku ceļotājs” prezidenta Asnāte Ziemele.

“Lauku ceļotājs” un tā sadarbības partneri – sidrdari – izstrādājuši jaunu tūrisma piedāvājumu “Sidra ceļš”, kas atklās sidra tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot augļkopjus un sidra darītājus.

“Lai arī pagaidām vēl sidrs nepieder pie Latvijas nacionālajiem dzērieniem, sidra kultūra Latvijā strauji attīstās, un Latvijas sidram ir visas izredzes kļūt par vienu no Latvijas atpazīstamības zīmēm,” norādīja Ziemele. Viņa vērsa uzmanību, ka sidra darīšanai der vietējās ābolu šķirnes, tāpat Latvijā ir izkoptas augļkopības tradīcijas.

Projekts “Sidra ceļš” tiek īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Biedrība “Lauku ceļotājs” ir lauku tūrisma organizācija Latvijā, kas dibināta 1993. gadā. Biedrības mērķis ir lauku tūrisma attīstība Latvijā kopējā lauku ekonomikas kontekstā, sadarbojoties ar lauksaimniecības, pašvaldību, dabas aizsardzības un citām nozarēm.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem