USD 0.90 btc 7828.87
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 7828.87
Nauda 09. Oktobris

“Twino” grupas aizdevumos izsniegtais apjoms sasniedzis 1 miljardu eiro

Forbes

Latvijas Izdevums

Starptautiskā finanšu tehnoloģiju kompānijas “Twino” grupas apjoms sasniedzis 1 miljardu eiro, portālu “Forbes.lv” informēja uzņēmumā.

Uzņēmums oktobrī uzsācis, sasniedzot vairāk nekā 1 miljardu eiro izsniegtajos aizdevumos kopš tās darbības uzsākšanas 2009. gadā. Puse no šī apjoma jeb 500 miljoni eiro izsniegti tieši pēdējo trīs gadu laikā.

Desmit gadu laikā “Twino” apkalpojis vairāk nekā 1,5 miljonus klientu, piedāvājot dažādu finanšu produktus Latvijā, Polijā, Krievijā, Gruzijā un citur.

2015. gadā izveidotā savstarpējo aizdevumu platforma “twino.eu” šobrīd kļuvusi par vienu no lielākajiem spēlētājiem kontinentālajā Eiropā, piesaistot finanšu līdzekļus jau 560 miljonu eiro apmērā.

“Twino” grupas dibinātājs un īpašnieks Armands Broks norādīja, ka uzņēmums plāno turpināt iesākto darbību paplašināšanu. Nesenākais produktu klāsta papildinājums ir aizdevumi mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā.

“Kā tuvākos attīstības virzienus redzam jaunu tirgu apgūšanu Āzijā, kā arī es lielu potenciālu saskatu Latvijā tieši attīstības projektu finansēšanā,” turpināja Broks.

“Twino” grupa 2018. gadu aizvadīja ar tās pastāvēšanas vēsturē līdz šim labākajiem finanšu rezultātiem, grupas konsolidētajai neto peļņai sasniedzot 9 miljonus eiro. Grupas apgrozījums 2018. gadā, salīdzinot ar 2017. gadu, pieauga par 157%, sasniedzot 90 miljonus eiro. Grupas brīvie naudas līdzekļi veidoja 8,1 miljonu eiro, bet pašu kapitāls sasniedza 15 miljonus eiro.

“Aizvadītā gada finanšu rezultāti ir apliecinājums, ka uzsāktā Grupas restrukturizācija ar mērķi uzlabot efektivitātes rādītājus gan procesos, gan produktu portfeļu struktūrā, īsā laikā nesusi gaidītos rezultātus. 2019. gadā arī atsākta Grupas ilgtermiņa investīciju programmas īstenošana. Ieguldām resursus ne tikai jaunu biznesa virzienu attīstībā, bet arī uzņēmuma datu pētniecības un IT kompetenču stiprināšanā, ar mērķi izveidot spēcīgāko finanšu tehnoloģiju ekspertu komandu reģionā.”, norāda TWINO Grupas izpilddirektore Anastasija Oļeiņika.

SIA “Twino” ir “Twino” grupas mātes uzņēmums. Tā apgrozījums pērn bija 33,34 miljoni eiro un peļņa - 3,66 miljoni eiro, liecina “Lursoft” pieejamā informācija.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem