USD 0.90 btc 7794.81
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 7794.81
Nauda 10. Oktobris

“Luminor” ievieš ieguldījumu platformu

Forbes

Latvijas Izdevums

“Luminor” ir ieviesusi ieguldījumu platformu, kas piemērota klientiem ar dažādiem pieredzes līmeņiem. “Luminor Investor” platforma ir viegli lietojama un tajā iespējams veikt ieguldījumus vienkāršos un plaša spektra finanšu instrumentos, sākot ar 100 eiro.

“Mājsaimniecību ieguldījumu apjomi Baltijā ir piecreiz zemāki nekā vidēji Eiropas Savienībā. Daļēji tas skaidrojams ar ieguldījumu procesa sarežģītību, ar to, ka investīciju nozarē mērķauditorija visbiežāk ir turīgi klienti, turklāt sava loma ir arī augstajām minimālo ieguldījumu summām,” saka Kerli Gabrilovica, “Luminor” vadītāja Latvijā. 

“Luminor Investor” ir platforma, kas izstrādāta sadarbībā ar Skandināvijas partneriem un sniedz ērtu lietotāja pieredzi arī klientiem bez priekšzināšanām, padarot ieguldīšanu vēl pieejamāku. Ieguldījumu platforma piedāvā vairāk nekā 12 000 akciju, 800 biržā tirgoto fondu (ETF), 400 ieguldījumu fondu un 120 obligāciju, kas visi ir rūpīgi izraudzīti, izslēdzot sarežģītus instrumentus.

Lai ieguldītāji saņemtu skaidru priekšstatu, kādas būs izmaksas, šajā platformā ir pieejama uzskatāma un savā starpā salīdzināma informācija par komisijas maksām.

Pieredzējuši ieguldītāji novērtē piekļuvi visaptverošiem uzņēmumu finanšu datiem, ziņām un vēsturiskajiem rezultātiem. Ieguldījumu platformā bez maksas būs pieejams līdz šim vēl Baltijas valstīs nebijis ieguldījumu datu apjoms.

“Luminor” ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijā ar nepilnu miljonu klientu, kā arī 16,4% tirgus daļu noguldījumos un 20,2% tirgus daļu kreditēšanā. “Luminor” kopējais pašu kapitāls sastāda 1,6 miljardus eiro, pirmā līmeņa kapitāla rādītājs (CET1) ir 18%. 2018. gada 13. septembrī Moody’s ir novērtējis “Luminor” ar ilgtermiņa un īstermiņa, ārvalstu un vietējās valūtas noguldījumu reitingu Baa1/Prime-2.

 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem