USD 0.88 btc 8220.42
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8220.42
Nauda 17. Novembris

Pirmajās četrās čeku loterijas izlozētas 216 naudas balvas un 219 papildu balvas

Forbes

Latvijas Izdevums

Valsts ieņēmumu dienesta rīkotajās pirmajās četrās čeku izlozēs izlozētas 216 naudas balvas un 219 praktiskas papildu balvas, ko pēc pašu iniciatīvas nodrošinājuši uzņēmumi, informēja dienestā.

Augusta izlozei 14 uzņēmumi bija sarūpējuši 72 balvas, septembra izlozei 15 uzņēmumi 54 balvas, oktobra izlozei 14 uzņēmumi 50 balvas, savukārt novembra izlozei 43 papildu balvas.

Visi uzņēmumi, kuri nodrošināja balvas, ir Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Kā uzsvēra VID, padziļinātās sadarbības programma ir jauna VID un uzņēmēju sadarbības forma, kur noteiktiem kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai bronzas, sudraba un zelta līmenī. Atkarībā no programmas līmeņa tās dalībniekiem tiek nodrošinātas dažādas priekšrocības sadarbībā ar VID.

Viena no priekšrocībām visu līmeņu uzņēmumiem ir iespēja pasniegt balvas čeku loterijas uzvarētājiem, tādējādi apliecinot savu atbalstu godīgai konkurencei un sakot stingru “nē” ēnu ekonomikai.

Dienests ikvienu Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku izmantot šo iespēju un noslēgt līgumu ar VID par papildu balvas piešķiršanu čeku loterijā.

Čeku loterijas ietvaros ik mēnesi tiek izspēlētas 54 naudas balvas, no kurām viena naudas balva ir 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas – 5000 eiro vērtībā, 50 naudas balvas – 100 eiro vērtībā.

Savukārt 2019.gada izlozē, kas notiks 2020. gada sākumā, varēs laimēt vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, četras naudas balvas 5000 eiro vērtībā un piecas naudas balvas 1000 eiro vērtībā. Dalībai gada izlozē ik mēnesi tiek reģistrēti 10 laimējušie čeki.

Čeku loterija ir VID organizēta loterija, kura tiek rīkota saskaņā ar Čeku loterijas likuma prasībām. Čeku loterijā var piedalīties, reģistrējot čekus par Latvijā iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem. Čeku loterijai var reģistrēt ikvienu čeku par darījumu, kura kopējā vērtība ir vismaz 5 eiro.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem