USD 0.85 btc 8962.53
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 8962.53
Tehnoloģijas 10. Septembris

Apple laiž klajā iPhone 11 un iPhone 11 Pro

Forbes

Latvijas Izdevums

Tehnoloģiju gigants Apple šodien, savā ikgadējā septembra konferencē laidis klajā jaunu spēļu servisu - Apple Arcade. Spēles varēs "abonēt" un tās būs vienlaicīgi pieejamas gan telefonos, gan planšetdatoros, datoros un pat televizoros. Serviss būs pieejams sākot ar 19.septembri.

Apple Arcade maksās 4,99 $ mēnesī un pirmo mēnesi būs pieejams bez maksas.

Sākot ar 1.novembri Apple palaidīs arī Apple TV+ - serviss, kurā katru mēnesi piedāvās jaunus šovus - oriģinālsaturu, kuru veidos paši Apple. Servisa cena 4,99 $ mēnesī, pirmais mēnesis bez maksas.

Planšetdatoru ērtībām Apple laidis klajā jaunu operētājsistēmu iPadOS, kurai ir mainīts dizains, kā arī jaunu iPad "starta modeli" ar 3,5 miljonu pikseļu ekrānu. Ar Apple zīmuli šeit varēs taisīt ekrānšāviņus. Turpat galerijā varēs rediģēt video - līdzīgi kā fotogrāfijas. 

Nākamās ziņas skar Apple Watch - pulkstenis tagad mērīs trokšņu līmeni ap lietotāju un ziņos, kā tas ietekmē jūsu dzirdi. Lai izmantotu šo iespēju, būs jāizmanto Apple Research, taču šī iespēja būs pieejama tikai ASV.

Nāk klajā jauns pulkstenis - Apple Watch Series 5. Tam visu laiku būs ieslēgts ekrāns, kā arī iebūvēts kompass. Apple sola, ka zvanus uz glābšanas dienestiem varēs veikt no Apple Watch pat bez telefona un visā pasaulē. Apple Watch Series 5 cena būs sākot ar 399 $.

Apple laiž klajā iPhone 11 sešās krāsās ar platleņķa kameru. Jaunajam telefonam būs 61 collu LCD ekrāns. Kamerā parādījies "nakts režīms" bilžu uzņemšanai tumsā. Ar priekšējo kameru pirmo reizi varēs uzņemt "slow motion" video, piemēram, selfijus. Telefona cena - sākot ar 699 $.

Vēl viens jaunums - iPhone 11 Pro - tam ir trīs kameras - parasta, platleņķa un īpaši plata leņķa. Visām trim kamerām 12 megapikseļi. Pro kameras jaunā funkcija Deep Fusion taisīs uzreiz deviņas fotogrāfijas un apvienos tās vienā, lai sasniegtu maksimāli detalizētu rezultātu. Pro telefonam būs OLED ekrāns, kurš lietos mazāk enerģijas. 

iPhone 11 Pro būs uzlabots foto un video redaktors, un vienlaicīgi varēs redzēt, kā fotogrāfija izskatīsies visās kamerās, lai lietotājs varētu izvēlēties uzreiz labāko, nevis uzņemt vairākus kadrus ar katru kameru atsevišķi.

Video ar iPhone 11 Pro varēs uzņemt vienlaicīgi ar divām kamerām, taču tam vajadzēs īpašu lietotni - Filmic Pro, kura maksās 15$.

Ražotājs apgalvo, ka iPhone 11 un iPhone 11 Pro būs izturīgākais ekrāns starp visiem viedtālruņiem. iPhone 11 Pro sākuma cena būs 999 $, savukārt modelim XR samazinās cenu līdz 599 $. Tālruņi būs pieejami no 20.septembra.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem