USD 0.88 btc 8232.83
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8232.83
Tehnoloģijas 10. Septembris

LG prezentē pirmos OLED TV ar NVIDIA G-SYNC atbalstu videospēļu spēlēšanai lielizmēra ekrānos

Forbes

Latvijas Izdevums

Video spēļu tirgus ir viens no straujāk augošajiem. 2018.gadā video spēļu tirgus pasaulē bija 131 miljards $, bet līdz 2025.gadam tas izaugs īdz 300$ miljardiem, prognozē GlobalData speciālisti.

LG Electronics (LG) uzsācis sadarbību ar NVIDIA, 2019. gada OLED televizoriem nodrošinot NVIDIA G-SYNC® Compatibility atbalstu. LG jaunākie OLED produkti nodrošina izcilu ātrumu un krāsu atveidi, to pirmšķirīgo veiktspēju un attēla kvalitāti apstiprina NVIDIA G-SYNC Compatible testēšana, lai nodrošinātu nevainojamu un padziļinātu videospēļu spēlēšanas pieredzi bez pārrāvumiem vai aizķeršanās.

Pateicoties uzlabotjai attēla kvalitātei, zemai ievades aizturei (low input rag) un ļoti ātram reakcijas laikam, LG OLED televizori jau iemantojuši atpazīstamību par optimizētas videospēļu veiktspējas nodrošināšanu. NVIDIA G-SYNC Compatibility pievienošana vēl vairāk paaugstina šo latiņu, garantējot vēl padziļinātāku datorspēļu spēlēšanu ar uzņēmuma nozarē vadošajiem 4K OLED modeļiem, kas pieejami 55 līdz 77 collu ekrānu izmēros.

LG pašizgaismojošā OLED tehnoloģija lietotājiem sniedz aizraujošu spēļu dinamiku, izmantojot atsevišķu pikseļu kontroles precizitāti un radot neticami reālus attēlus. Ar bezgalīgu kontrastu un ļoti precīzu krāsu atdarināšanu šie televizori piedāvā ātru reakcijas laiku ar atsvaidzes intensitāti līdz 120Hz. Ievades ātrums, kas videospēlē var izšķirt uzvaru vai sakāvi, ir minimāli uztverams sešu milisekunžu diapazonā 1440p saturam pie 120Hz un 13 milisekunžu diapazonā 4K saturam pie 60Hz. LG OLED televizoru minimālā ievades aizture, kas ir niecīgāka par kadru un neietekmē attēla kvalitāti, padara tos par labākajiem ekrāniem videospēļu baudīšanai.

Turklāt LG jaunākie OLED televizoru modeļi atbalsta vairākus populāros HDR formātus, kas vēl vairāk uzlabo videospēļu spēlēšanas pieredzi. Lietotāji var spēlēt savietojamas spēles dinamiskajā HDR10 vai Dolby Vision formātā (ar līdz pat 120 kadriem sekundē Full HD saturam), tādējādi gūstot priekšrocības no tādām HDMI 2.1 specifikācijām kā automātiski zema latentuma režīma (ALLM), uzlabota audio atgriešanās kanāla (eARC) un mainīgās atsvaidzes intensitātes (VRR). Lai paaugstinātu lietotāju padziļināto uztveri brīžos, kad tiek spēlētas videospēles vai baudīts strauja tempa saturs, LG 2019. gada OLED televizori atbalsta kinoteātrim līdzvērtīgas skaņas formātus, tostarp Dolby Atmos un Dolby TrueHD skaņas tehnoloģiju. Pateicoties labākajiem premium audio un video formātiem, lietotāji spēj dzirdēt un redzēt saturu, kā to oriģināli paredzējuši tā radītāji. Tāpat šiem modeļiem ir arī LG padziļinātās mācīšanās AI skaņa aizraujošai virtuālai 5.1 visaptverošai skaņai.

Augusta beigās Vācijā jau vienpadsmito reizi notika Eiropā lielākais datorspēļu entuziastu jeb geimeru festivāls Gamescom 2019. Tajā kompānijas Dell un Alienware iepazīstināja spēļu cienītājus un šīs jomas profesionāļus ar daudziem jaunumiem: klēpjdatoriem un stacionārajiem datoriem, monitoriem, klaviatūrām un datorpelēm.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem