USD 0.92 btc 9037.76
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.92 btc 9037.76
Tehnoloģijas 11. Oktobris

Pārbaudījumā “Testers Challenge 2019” noskaidros Latvijā labāko testētāju

Forbes

Latvijas Izdevums

Latvijā bāzēts programmatūras testēšanas uzņēmums “TestDevLab” izziņojis pārbaudījumu “Testers Challenge 2019”, kura mērķis ir noskaidrot Latvijas labāko programmatūras testētāju, informēja uzņēmumā.

Pieaugot vispārējai pasaules digitalizācijai, būtiski paaugstinās pieprasījums ne tikai pēc programmētājiem, bet arī programmatūras testētājiem.

“Testers Challenge 2019”  sastāv no vairākiem posmiem, un visa mēneša garumā dalībnieki, atbildot uz āķīgiem IT jautājumiem, cīnīsies par labākā testētāja titulu un varēs laimēt iespaidīgas balvas. Ar pārbaudījumu uzdevumiem var iepazīties izaicinājuma mājaslapā: “testerschallenge.dev”.

Latvijā bāzētā programmatūras testēšanas uzņēmuma “TestDevLab” vairāk nekā 150 testēšanas inženieri rūpējas par vietējo un pasaules milžu izstrādātās programmatūras kvalitāti. Uzņēmums piedāvā testēšanas pakalpojumus un izstrādā arī pats savus programmatūras testēšanas produktus.

“TestDevLab” dibināts 2011. gadā. Starp “TestDevLab” klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan globālas “Fortune 500” kompānijas kā “Skype”, “Microsoft”, “WorldRemit”, “Orange”, “Twilio”, “Truecaller” u.c. Programmatūru, ko ikdienā testē “TestDevLab” inženieri, visā pasaulē lieto virs 1.5 miljarda cilvēku.

SIA “TestDevLab” pērnā gada apgrozījums bija 4,76 miljoni eiro, peļņa – 1,36 miljoni eiro, liecina “Lursoft” pieejamā informācija.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem