USD 0.90 btc 8395.32
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8395.32
Tehnoloģijas 31. Janvāris

Rīgā norisināsies augsto tehnoloģiju hakatons

Forbes

Latvijas Izdevums

No 7. līdz 9. februārim Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI) norisināsies Latvijas augsto tehnoloģiju hakatons “Deep Science Hackathon 2020”, informēja pasākuma organizatori.

Hakatonā dalībnieki starpdisciplinārās komandās kopā ar mentoriem attīstīs idejas un pasākuma noslēgumā prezentēs tās žūrijai, zinātniekiem un potenciālajiem investoriem.

“Deep Science Hackathon” būs jau trešais šāda veida pasākums, ko rīko LU CFI. Šī gada tēma – augsto tehnoloģiju idejas, kas balstītas viedo materiālu izmantošanā.

Pieteikties šim hakatonam var gan tie, kam ir tikai idejas, gan tie, kas jau ir sasnieguši prototipa fāzi. Savukārt, tiem, kam vēl nav savu ideju, būs iespēja pievienoties kādai no komandām ar savām zināšanām fizikā, materiālzinātnē, ķīmijā, medicīnā, biznesa attīstībā, dizainā, inženierijā, programmēšanā, mārketingā.

Tāpat tiek aicināti piedalīties dažādu uzņēmumu pārstāvji, kas var attīstīt esošos produktus vai meklē palīdzību ideju realizēšanā. Dalība hakatonā ir bez maksas, un tam var reģistrēties šeit.

Hakatona laikā dalībniekiem būs iespēja strādāt kopā ar dažādiem mentoriem. Pasākumu vadīs Ernests Štāls, “TechChil” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

Noslēgumā dalībnieki prezentēs savu veikumu žūrijai, kura izvērtēs komandas darbu un sasniegto rezultātu. Žūrijā būs pārstāvji no tādām organizācijām kā “Comercialization Reactor”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, akselerācijas fonds “BuildIt”, riska kapitāla fonds “Change Ventures”, kopiena “TechHub”, Latvijas Kosmosa industrijas asociācija, Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door”.

Pēc hakatona, ideju autoriem var tikt piedāvātas dažādas iespējas ideju turpmākai attīstībai.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem