USD 0.85 btc 9025.37
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9025.37
Uzņēmēji 28. Oktobris

“Akropoli” turpmāk vadīs Zane Kaktiņa

Forbes

Latvijas Izdevums

Tirdzniecības centru “Akropole” turpmāk vadīs mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas eksperte Zane Kaktiņa, informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Kaktiņa ir pieredzējusi eksperte mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas jomās. Viņas uzdevums būs turpināt veicināt “Akropoles” atpazīstamību gan vietējā, gan Baltijas tirgū un nostiprināt iepirkšanās un izklaides centra pozīcijas kā vienam no vadošajiem Baltijas iepirkšanās centriem.

Kā atzina pati Kaktiņa, pievienoties “Akropole” komandai ir viņas lielākais izaicinājums karjerā. “Ideju attiecībā uz iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” attīstību ir daudz, tomēr jau šobrīd varu teikt, ka mans darbs lielākoties būs koncentrēts uz klientiem, to vajadzību un vēlmju apmierināšanu, kā arī veiksmīgu sadarbību ar partneriem un nomniekiem,” skaidroja jaunā tirdzniecības centra vadītāja.

Kaktiņas profesionālās darba gaitas jau 18 gadus saistītas ar tirdzniecību. Viņa ir ieņēmusi nozīmīgus amatus mazumtirdzniecības uzņēmumā “Maxima” Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā, kur darbojusies mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas jomās. Zanei Kaktiņai ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā.

Vēstīts, ka iepirkšanās centrs “Akropole” tika atklāts 4. aprīlī.  

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem