USD 0.91 btc 8099.68
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.91 btc 8099.68
Uzņēmēji 07. Janvāris

Aicina pieteikties apmācībām sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai

Forbes

Latvijas Izdevums

Labklājības ministrija (LM) aicina ikvienu interesentu, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai.

Kā skaidroja LM, apmācības laikā būs iespējams dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju pārvērstu realitātē.

Apmācību sākumā dalībniekiem tiks skaidrota sociālās uzņēmējdarbības būtība un tiesiskais regulējums Latvijā, kā arī notiks praktiskais darbs, lai izvērtētu savas biznesa idejas atbilstību sociālajai uzņēmējdarbībai.

Tālāk tiks sniegtas padziļinātas zināšanas par mārketingu, komunikāciju, uzņēmuma zīmolu un dažādiem attīstības modeļiem. Tāpat būs apmācību daļa par grāmatvedību un nodokļiem, kur šie jautājumi tiks aplūkoti ņemot vērā sociālā uzņēmuma specifiku.

Apmācību kursa noslēgumā dalībnieki apgūs zināšanas par finanšu vadību un to, kā sagatavot veiksmīgu “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” granta pieprasījuma projektu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Apmācības notiks četras sestdienas pēc kārtas Rīgā, Alberta ielā 13, no pulksten 10 līdz 17.30 Kopumā notiks trīs apmācību kursi:

  • 1. kurss: 18.01., 25.01., 1.02., 8.02. (pieteikšanās līdz 13. janvārim).
  • 2. kurss: 8.02., 15.02., 22.02., 29.02. (pieteikšanās līdz 3. februārim).
  • 3. kurss: 29.02., 7.03., 14.03., 21.03. (pieteikšanās līdz 24. februārim).

Dalība apmācībās ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Lai kļūtu par apmācību dalībnieku kādā no trim kursiem, līdz norādītajam pieteikšanās datumam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem