USD 0.87 btc 7991.60
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.87 btc 7991.60
Uzņēmēji 16. Oktobris

Atklāj jauno “Prezi” biroju Vecrīgā

Forbes

Latvijas Izdevums

Vizuālās komunikācijas rīku izstrādātājs “Prezi”, kas jūlijā paziņoja par darbības uzsākšanu un darbinieku piesaisti arī Rīgā, šonedēļ izrādīja savas jaunās biroja telpas Kaļķu ielā Rīgā, informēja uzņēmumā.

“Jau šīs vasaras laikā “Prezi” izdevies izveidot savu pirmo komandu Rīgā, piesaistot gan spēcīgus tehnoloģiju arhitektus un inženierus, gan produktu attīstības vadītājus,” klāstīja “Prezi” HR viceprezidents Kristofers Espozito.

“Rīgā ir daudz pieredzējušu profesionāļu un talantu, kuri ir gatavi īstenot savas ambīcijas globālā tehnoloģiju uzņēmumā. Esam gandarīti par jaunās komandas sniegumu līdz šim, tādēļ turpināsim ieguldīt papildu līdzekļus Rīgas biroja attīstībā un paplašināšanā. Šobrīd esam atvēruši arī jaunas vakances,” turpināja Espozito.

“Prezi” šobrīd izmanto vairāk nekā 100 miljoni lietotāju visā pasaulē, un jau kopš 2017. gada uzņēmums apvienojies ar Latvijā dibināto “Infogram”, lai kā globālie līderi datu vizualizācijas jomā piedāvātu mūsdienīgus, interaktīvus un vizuālās komunikācijas rīkus visā pasaulē.

“Infogram” produktu vadītāja Alise Dīrika informēja, ka šobrīd kopā ar “Prezi” komandām San Francisko, Budapeštā un Berlīnē aktīvi strādājam, lai prezentāciju platformu un rīkus pielāgotu dažādiem tirgus segmentiem.

“Prezi” ir prezentāciju veidošanas platforma. “Prezi” dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko. Šobrīd “Prezi” piesaistījis vairāk nekā 100 miljonus lietotāju un “Prezi” prezentācijas ir skatītas vairāk nekā četrus miljardus reižu. Tā investori ir “Accel Partners”, “Spectrum Equity” un TED konferences.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem