USD 0.91 btc 8331.68
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.91 btc 8331.68
Uzņēmēji 04. Septembris

Uzņēmējus apbalvo par mūža ieguldījumu būvindustrijā; noteikti gada labākie inženieri un arhitekti

Forbes

Latvijas Izdevums

Būvindustrijas lielās balvas vērtētāji šogad pirmo reizi piešķīra titulu “Gada students”.

Divpadsmit būvniecības nozares profesionāļi saņēmuši nozares prestižāko apbalvojumu – Būvindustrijas gada balvu sešās nominācijās. Balvu par mūža ieguldījumu nozarē saņēma uzņēmēji: IMINK un IMINK1 valdes locekle Ija Niedole, TILTS valdes priekšsēdētājs un īpašnieks Sergejs Gridņevs, Būvalts R valdes priekšsēdētājs Andrejs Magaznieks, LBS – konsultants izpilddirektors Juris Tervits, kā arī divi akadēmiķi - RTU Arhitektūras fakultātes Arhitektūras vēstures un teorijas katedras profesors Jānis Krastiņš un RTU Būvniecības un inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta Siltuma inženierijas un tehnoloģijas katedras vadošais pētnieks Andris Krēsliņš.

Atzinības rakstu šajā kategorijā saņēma Jevgenijs Demins, LNK Industries būvdarbu vadītājs.

Par gada inženieriem kļuva LNK Industries projektu un darbu vadītājs Valdis Čerpakovskis, RK Metāls ēku konstrukciju būvinženieris Aigars Madžulis, kā arī Igate Būve projektu un būvdarbu vadītājs Jānis Kuļikovskis. Gada būvdarbu vadītāja titulu ieguva Merka būvdarbu vadītājs Janeks Joma.

Būvindustrijas lielās balvas vērtētāji šogad pirmo reizi piešķīra titulu “Gada students” un šo godalgu kopā ar naudas balvu saņēma Edvīns Grants un Sintija Neščadima no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un Būvzinātņu fakultātes. Titulam bija pieteikti seši izcilākie absolventi no LLU un Rīgas Tehniskās universitātes.

 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem