USD 0.88 btc 8183.53
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8183.53
Uzņēmēji 13. Februāris

“DDB Latvija” maina nosaukumu

Forbes

Latvijas Izdevums

Sākot ar februāri, “DDB Latvija” kļuvusi par daļu no Ziemeļvalstu aģentūru tīkla “Nord” un turpinās savu darbību ar nosaukumu “Nord DDB Riga”, informēja uzņēmumu.

Aģentūra tāpat kā līdz šim būs arī daļa no “DDB Worldwide” starptautiskā tīkla, tomēr izteikti ciešu sadarbību turpmāk veidos tieši ar Ziemeļvalstu reģiona DDB aģentūrām.

“Nepilnos 25 darbības gados “DDB Latvija” nostiprinājusi vadošās pozīcijas Baltijā. Tāpēc nu speram lielu soli tālāk, apvienojot spēkus ar Skandināvijas progresīvākajām aģentūrām,” skaidroja “Nord DDB Riga” direktors Andris Rubīns.

“Kopīgi radīta tendenču bibliotēka, jauni instrumenti, metodes un reģionāli sadarbības projekti ir tikai daļa no ieguvumiem, ko mums paver šī Ziemeļeiropas aģentūru apvienība. Tā ļaus piedāvāt jaunas iespējas arī visiem mūsu sadarbības partneriem Baltijā, Eiropā un citos eksporta tirgos,” turpināja Rubīns.

“Nord DDB” pašlaik darbojas piecās valstīs: Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā un nu arī Latvijā. “Nord DDB Riga” šobrīd ir otra lielākā no šīm aģentūrām.

“Nord DDB” aģentūras palīdz uzņēmumiem attīstīt starptautiski konkurētspējīgus zīmolus.

“DDB Latvija” ir atzīta par Baltijas gada aģentūru divus gadus pēc kārtas: gan 2018., gan 2019. gadā. Aģentūras visvairāk apbalvotākais darbs ir īsfilmu sērija “Rīga rīdzinieka acīm” jeb “Insider’s Guide to Riga”, kas reklamē Rīgu kā pārsteidzošu un pievilcīgu galamērķi un 2019. gadā godalgota kā labākā tūrisma filma visā pasaulē.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem