USD 0.85 btc 11591.45
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 11591.45
Uzņēmēji 04. Marts

Digitālajai aģentūrai “Wrong” jauni īpašnieki

Forbes

Latvijas Izdevums

Par digitālās aģentūras “Wrong” īpašniekiem kļuvusi līdzšinējā vadības komanda – valdes priekšsēdētājs Artis Krilovs, radošais direktors Oskars Cirsis un sociālo mediju komandas vadītājs Vilhelms Meisters, “Forbes.lv” informēja uzņēmumā.

Kā informēja aģentūrā, līdz ar 2019. gada nogali noslēgta daudzus gadus ilgā un veiksmīgā “Wrong” sadarbība ar “Age Com” grupu.

Darījuma summa gan saskaņā ar līgumu netiek izpausta.

“Esam pateicīgi “Age Com” grupai par iespēju kopā augt, attīstīties un mācīties. Šo gadu laikā esam izauguši par 20 pluss cilvēku aģentūru, un ir pienācis laiks nākamajam solim, kas paver jaunas iespējas,” norādīja uzņēmuma līdzdibinātājs Oskars Cirsis.

“Esam ambīciju pilni turpināt būvēt aģentūru uz šiem stingrajiem pamatiem, vēl vairāk ieguldīt kolēģu izaugsmē un būt vēl atvērtākiem starpaģentūru sadarbībām. Ir atvērtās ekosistēmas laiks, kurā ir jāsaslēdzās pašiem talantīgākajiem prātiem, bez domas konkurēt, bet kopradīt,” turpināja Cirsis. Uzņēmuma līdzdibinātājs ir pateicīgs Armandam Leitim, kurš pirms astoņiem gadiem viņu uzrunāja ar iniciatīvu radīt digitālo aģentūru.

“”Wrong” var uzskatīt par vienu no “Age Com” grupas inkubācijas eksperimentiem, kas ir veiksmīgi izdevies, šo gadu laikā audzējot gan apgrozījumu, gan darbinieku skaitu,” pauda “Age Com” grupas valdes loceklis Andris Blaka. “Vēlam veiksmi turpmākajos darbos, un no savas puses varam atzīmēt, ka arī nākotnē plānojam investēt un palīdzēt augt perspektīviem jaunuzņēmumiem, pildot gan mentoru, gan investoru lomu.”

SIA “Wrong Digital” ir radoši digitālā aģentūra, kas fokusējas uz digitālā satura un “web” projektu izstrādi. Uzņēmuma SIA “Wrong Digital” apgrozījums pēdējo trīs gadu laikā dubultojies un 2019. gadā neauditētais apgrozījums sasniedza 769 248 eiro.

Procesu vadītāja Tiesnese un advokāte Laura Keršule kādreiz vadīja procesus Rīgas Centra rajona tiesā. Tagad viņa vada pavisam citus procesus.

Spēcīgs sakodiens Gada laikā Chisell ir pārdevis vairāk nekā 25 tūkstošus žokļa līnijas trenažieru. Apgrozījums jau pārsniedz miljonu, bet naudas plūsma joprojām tiek plānota Excel.

Vismaz pa paciņai uz katru valsti pasaulē Produkti no Printful septiņām ražotnēm Eiropā, ASV, Meksikā un Kanādā sasnieguši visas pasaules valstis

Ideālā kombinācija Georgijs Jevsikovs un vēl simts cilvēku komanda netālu no Rēzeknes iegūst dolomītu, attīsta akvakultūru, zivju pārstrādi un tūrismu.

Oranžā pasaule Eduards Vilks un Elīna Cēsiniece netālu no Jelgavas audzē smiltsērkšķus. No 200 kilogramiem ogu var iegūt tikai vienu litru eļļas. Kur te ir bizness?

Baltais Zvirbulis Piecu gadu laikā graudu tirdzniecības platforma agroplatforma.lv grib iekosties Eiropas tirgus pīrāgā

Cīņā pret birokrātiju Vorens Meijers ir pārliecināts, ka viņa lielākais šķērslis ir valdības juristi

Āzijas noskaņas Kur paēst šitaki sēņu zupu, klāt piekožot sēņu maizi ar sēņu sviestu un uzdzerot 40 grādu stipru sēņu uzlējumu?

Jaunpienācējs Dižozola apgrozījums pēdējo piecu gadu laikā ir pieaudzis vairāk nekā 20 reižu, sasniedzot 35 miljonus eiro

Saldā dzīve Meduspils ir lielākais medus ražotājs, kas neiepērk medu no citiem biškopjiem, taču pašu saražotais apjoms ir gana liels, lai nodrošinātu pastāvīgu sortimentu lielākajos veikalos.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem