USD 0.90 btc 7828.00
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 7828.00
Uzņēmēji 04. Septembris

Eiropas jaunuzņēmumu konkursā veselības aprūpes inovāciju jomā panākumi arī Latvijas pārstāvjiem

Forbes

Latvijas Izdevums

Jaunuzņēmumu konkursā InnoStars Awards 2019 laureātu vidū ierindoti divi jaunuzņēmumi no Latvijas - MedHydrogel un Vigo, informē EIT Health pārstāve Sabīne Dzene.

Konkursā no 116 pretendentiem tika izvēlēti 15 uzvarētāji, kuri dalījās ar inovatīvajiem risinājumiem veselības aprūpē, katram balvā saņemot 25 000 eiro finansējumu, apmācības un mentoru piesaisti.

Latvijas uzņēmēji nāca klājā ar redzes aizsardzības tehnoloģiju pēc ķīmiskām acu traumām un rehabilitācijas rokasgrāmatu, kas izmanto mākslīgo intelektu.

MedHydrogel piedāvā piedāvā terapeitiskās kontaktlēcas, lai aizsargātu redzi pēc ķīmiskas acs traumas. Savukārt Vigo izstrādā rehabilitācijas rokasgrāmatu, izmantojot mākslīgo intelektu, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk un efektīvāk atgūties no insulta.  Programmatūra viedtālrunī paredz terapeitiskus ieteikumus, praktisku palīdzību un rīkus, balstoties uz kognitīvās uzvedības terapiju.

Konkurss norisinājās jau trešo gadu, un tā uzvarētāji tika izvēlēti no 116 dalībniekiem, kuri  pārstāvēja 13 valstis, kas iekļaujas “EIT Health” programmā “Reģionālā inovācijas shēma” (RIS). Dalībnieki no Latvijas ieguva balvu veselības aprūpes inovāciju jomā

InnoStars Awards 2019 balvu ieguvējiem tiks organizētas arī trīs izvērtēšanas intervijas ar potenciālajiem klientiem, investoriem un partneriem. Pēc četru mēnešu ilgās apmācību programmas tiks atlasīti desmit finālisti, kuri novembrī piedalīsies InnoStars Awards fināla konkursā un sacentīsies par trīs galvenajām balvām: papildu 25000 eiro, 15000 eiro vai 10000 finansējumu.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem