USD 0.90 btc 7808.30
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 7808.30
Uzņēmēji 31. Augusts

Forbes uzsāk "30 under 30" projekta kampaņu Baltijas valstīs

Forbes

Latvijas Izdevums

Žurnāla Forbes Latvijas izdevums 2.septembrī uzsāk visā pasaulē pazīstamā "Forbes Under 30" projekta kampaņu Baltijas valstīs.

Tāpat kā Forbes ASV, arī Baltijas valstīs pieteikumi tiek pieņemti 20 nominācijās - ne tikai tradicionālās biznesa jomās kā finanses vai tirdzniecība, bet arī tādās kategorijās kā māksla, zinātne, mūzika, sports, izglītība, mediji, jurisprudence, sociālā uzņēmējdarbība un citās. Kategorijas ir izveidotas līdzīgas kā Forbes ASV organizētā "30 under 30" projektā ar mērķi iegūt salīdzināmus datus, lai talantiem no Baltijas valstīm potenciāli būtu iespēja tikt izvērtētiem arī globālā mērogā un, iespējams, kādam pat piedalīties Forbes Europe "30 under 30" pasākumā.

"Forbes Under 30" projektu ideja visā pasaulē ir atrast jauniešus, kuri jau šodien ar savām inovatīvajām idejām maina pasauli vai arī mainīs to nākotnē. Šī saraksta veidošanā naudas apjoms nav galvenais kritērijs.

Pieteikumus vērtēs ne tikai redakcija pēc Forbes apstiprinātiem standartiem, bet arī žūrija no vismaz 30 savas jomas ekspertiem. Žūrijas sastāvu plānots paziņot 30.septembrī, bet pieteikumu izvērtēšana notiks oktobra laikā. Forbes Baltijas "30 līdz 30" saraksts tiks publicēts žurnāla Forbes Latvijas izdevuma decembra/janvāra numurā. Savukārt "Forbes Under 30 Summit Europe" pasākums notiks no 1. līdz 4.decembrim Berlīnē - pasākuma vieta izvēlēta, atzīmējot Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienu.

Pieteikties vai nominēt kādu citu varēs portālā forbes.lv līdz 30.septembrim. 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem