USD 0.85 btc 11591.45
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 11591.45
Uzņēmēji 31. Marts

“Forevers” spītē krīzei un kāpinās ražošanas jaudas

Forbes

Latvijas Izdevums

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” ražošanas un pakošanas iekārtās, kā arī autoparka atjaunošanā kopumā ieguldīs vairāk nekā 1,1 miljonu eiro, informēja uzņēmumā.

Par spīti vīrusa Covid-19 nestajiem izaicinājumiem, uzņēmums savus investīciju plānus atcelt nav paredzējis. “Forevers” strādā, lai stiprinātu savu konkurētspēju un kāpinātu ražošanas jaudas. Uzņēmumā gan pieļauj, ka projekta īstenošana varētu saskarties ar praktiskām laika nobīdēm, ņemot vērā, ka iekārtu piegāde plānota no ārvalstīm, tomēr tas nav ietekmējis lēmumu par projekta turpināšanu.

Paredzēts, ka “Forevers” uzstādīs jaunas ražošanas un pakošanas līnijas, piemēram, produkcijas iepakošanai vakuumā un aizsargatmosfērā. Savukārt autoparks tiks atjaunots par 13 jaunām autovienībām.

Runājot par uzņēmuma attīstības prognozēm, “Forevers” valdes loceklis Andrejs Ždans norādīja, ka uzņēmums cer saglabāt līdzšinējo attīstības tempu, kas nozīmē pārdošanas pieauguma kāpumu gadā vidēji 5-10% robežās.

“Ir sakritis, ka vēl pirms veselības krīzes uzņēmums mērķtiecīgi pārstrukturizēja savu darbību un stiprināja vadības komandu, lai palielinātu arī savu cilvēkresursu kapacitāti un efektivitāti,” pauda Ždans. “Domāju, ka šobrīd atmaksāsies visi lēmumi, kas pieņemti uzņēmumu produktivitātes celšanai. Tiesa gan, joprojām saskaramies ar darbinieku deficītu ražošanā un tirdzniecībā, tāpēc nemainīgi viena no mūsu prioritātēm ir komandas stiprināšana visās jomās.”  

Vienlaikus uzņēmuma vadītājs ir piesardzīgs savās nākotnes prognozēs par vīrusa radīto ietekmi uz nozari kopumā. “Jāatzīst, ka pirmajās ārkārtas stāvokļa nedēļās novērojam pieprasījuma pieaugumu pēc dažādiem gaļas ražojumiem, galvenokārt, gatavās produkcijas, gaļas izstrādājumiem un svaigās gaļas,” teica “Forevers” pārstāvis. “Tajā pašā laikā situācija ir ļoti mainīga, un var atstāt daudz lielākas sekas ne tikai uz mājsaimniecību ieņēmumiem, bet arī uzņēmumiem, jo īpaši mazajiem, tāpēc gaļas pārstrādes nozarē straujāk nekā iepriekš prognozēts gaidāma uzņēmumu konsolidācija. Tirgus spēlētāju paliks arvien mazāk.”

Procesu vadītāja Tiesnese un advokāte Laura Keršule kādreiz vadīja procesus Rīgas Centra rajona tiesā. Tagad viņa vada pavisam citus procesus.

Spēcīgs sakodiens Gada laikā Chisell ir pārdevis vairāk nekā 25 tūkstošus žokļa līnijas trenažieru. Apgrozījums jau pārsniedz miljonu, bet naudas plūsma joprojām tiek plānota Excel.

Vismaz pa paciņai uz katru valsti pasaulē Produkti no Printful septiņām ražotnēm Eiropā, ASV, Meksikā un Kanādā sasnieguši visas pasaules valstis

Ideālā kombinācija Georgijs Jevsikovs un vēl simts cilvēku komanda netālu no Rēzeknes iegūst dolomītu, attīsta akvakultūru, zivju pārstrādi un tūrismu.

Oranžā pasaule Eduards Vilks un Elīna Cēsiniece netālu no Jelgavas audzē smiltsērkšķus. No 200 kilogramiem ogu var iegūt tikai vienu litru eļļas. Kur te ir bizness?

Baltais Zvirbulis Piecu gadu laikā graudu tirdzniecības platforma agroplatforma.lv grib iekosties Eiropas tirgus pīrāgā

Cīņā pret birokrātiju Vorens Meijers ir pārliecināts, ka viņa lielākais šķērslis ir valdības juristi

Āzijas noskaņas Kur paēst šitaki sēņu zupu, klāt piekožot sēņu maizi ar sēņu sviestu un uzdzerot 40 grādu stipru sēņu uzlējumu?

Jaunpienācējs Dižozola apgrozījums pēdējo piecu gadu laikā ir pieaudzis vairāk nekā 20 reižu, sasniedzot 35 miljonus eiro

Saldā dzīve Meduspils ir lielākais medus ražotājs, kas neiepērk medu no citiem biškopjiem, taču pašu saražotais apjoms ir gana liels, lai nodrošinātu pastāvīgu sortimentu lielākajos veikalos.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem