USD 0.84 btc 9228.86
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9228.86
Uzņēmēji 19. Janvāris

Uzņēmējiem iespēja pieteikties “InnoEnergy” rīkotajām “PowerUp! Challenge” sacensībām

Forbes

Latvijas Izdevums

Sākusies pieteikšanās Eiropas lielākā ilgtspējīgas enerģijas inovāciju fonda “InnoEnergy” rīkotajām “PowerUp! Challenge” sacensībām, informēja pasākuma organizatori.

Savu dalību konkursam aicināti pieteikt Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumi, ātri augošie uzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi.

“PowerUp! Challenge” sacensību mērķis ir sekmēt uzņēmumu attīstību, sniedzot  finansiālu atbalstu investīciju veidā, kā arī rodot iespēju konsultēties ar dažādu nozaru un “InnoEnergy” plašā partneru tīkla ekspertiem.

Šī gada sacensību tēmas ir enerģija, mobilitāte, tīrās tehnoloģijas un viedās pilsētas, taču sacensībām ir iespēja pieteikt arī citas idejas. 

Īpaši jaunuzņēmumiem “PowerUp! Challenge” ietvaros tiks rīkots konkurss ar iespēju sacensties par titulu “Gada jaunuzņēmums” un naudas balvu līdz 65 000 eiro. Jaunuzņēmumiem tiek nodrošinātas arī citas priekšrocības. Piemēram, dalība “Business Bootcamps©”, koncentrējoties uz programmas starptautisku ekspertu būtisku atbalstu tādās tēmās kā biznesa plānošana, prezentēšanas prasme investoriem un intelektuālā īpašuma aizsardzība.

Uzņēmēji aicināti pieteikties sacensībām līdz 5. martam.

“InnoEnergy” ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā.

Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām: izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem