USD 0.85 btc 9272.00
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9272.00
Uzņēmēji 31. Oktobris

Latvijas “startupi” devušies uz Dienvidkoreju iepazīt jaunuzņēmumu ekosistēmu

Forbes

Latvijas Izdevums

Jaunuzņēmumu apmaiņas programmas, kuru veicina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļa sadarbībā ar Kjongido provinces Dienvidkorejā valdību, ietvaros trīs Latvijas jaunuzņēmumi ir devušies iepazīšanās vizītē uz Dienvidkoreju, “Forbes.lv” informēja aģentūrā.

Sadarbība starp organizācijām sākās pirms diviem gadiem, kad Dienvidkorejas pārstāvji atbrauca uz Igauniju un Latviju, lai iepazītos ar vietējo jaunuzņēmumu ekosistēmu un tās politikas veidotājiem.

Pēc vairāku vizīšu sērijas pērn februārī Seulā LIAA un Kjongido Provinces vadība parakstīja saprašanās memorandu par starpreģionālo ekonomisko sadarbību. Tā paša gada novembrī Dienvidkorejas delegācijas vizītes laikā Rīgā tika parakstīts rīcības plāns. Tajā ir minētas trīs galvenās darbības jomas.

No 29. oktobra līdz 4. novembrim trīs Latvijas jaunuzņēmumi – “PLG Medical”, “Energo Plus” un “SummarizeBot” – viesojas Seulā, lai piedalītos īpašā jaunuzņēmumu tūrē.

Programmas ietvaros Latvijas jaunzuņēmumu pārstāvji piedalās “G-Fair Korea 2019” biznesa izstādē, apmeklē lielākos tehnoloģiju un inovācijas centrus – “Samsung Innovation Museum”, “Gyeongi Center for Creative Economy & Innovation” -, kā arī tiksies ar riska kapitāla investoriem un nozares līderiem.

Latvijas puse organizēs līdzvērtīgu programmu diviem Dienvidkorejas jaunuzņēmumiem, kas norisināsies novembrī, kad Rīgā notiks “Digital Freedom Festival”. Tad arī plānots organizēt Latvijas ekosistēmas iepazīšanās tūri, kuras laikā Dienvidkorejas jaunuzņēmumu pārstāvjiem būs iespēja nodibināt kontaktus ar šejienes jaunuzņēmumu kopienu, tehnoloģiju entuziastiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem