USD 0.85 btc 9025.37
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9025.37
Uzņēmēji 04. Marts

Latvijas tirgū ienāk lietuviešu uzņēmums “Biseris”

Forbes

Latvijas Izdevums

Lietuvas horizontālās un vertikālās marķēšanas un ceļu infrastruktūras ierīkošanas uzņēmums SAS (UAB) “Biseris” sācis aktīvi piedalīties vietējos ceļu marķēšanas iepirkumos un šogad plāno Latvijā sasniegt vismaz 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, informēja uzņēmumā.

 “Latvija ir mūsu tuvākais kaimiņš – attālums no Viļņas līdz Latvijai vai Lietuvas pilsētai Klaipēdai būtībā ir vienāds. Tāpēc visai loģiski, ka sekojam līdzi un izrādām interesi piedalīties ceļu infrastruktūras sakārtošanā arī Latvijā,” uzsvēra “Biseris” ģenerāldirektors Neds Karkļus. Viņš ir pārliecināts, ka uzņēmuma izmantotās tehnoloģijas ļaus Latvijai piecos gados ietaupīt 11 miljonus eiro.

“Biseris” šogad plāno Latvijā sasniegt vismaz 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, bet nākamajos četros gados vismaz piecus miljonus eiro gadā.

Latvija ir ceturtais ārvalstu tirgus, kurā ienāk “Biseris”. Jau otro gadu uzņēmums strādā Saūda Arābijā, Beļģijā un Nīderlandē. “Beļģijā strādājam kā apakšuzņēmēji, marķējam ielas Briselē,” klāstīja Karkļus. “Savukārt Saūda Arābijā jau otro ziemu strādā mūsu marķēšanas brigāde. Tas ļauj mums mazināt sezonalitātes ietekmi, jo tur strādājam tad, kad Lietuvā laikapstākļi neļauj izbraukt uz ceļiem.”

Uzņēmuma vadības procesi ir pilnībā automatizēti, tos izmanto gan administrācijas darbinieki, gan ceļu marķēšanas brigādes. Procesu automatizācijā, tehnikas atjaunošanā, darbā bez noliktavām pēdējos piecos gados uzņēmums ir ieguldījis vairāk nekā 1,2 miljonus eiro.

Uzņēmums ir atteicies arī no iekšējās loģistikas un daudzos gadījumos strādā bez noliktavām – krāsas no ražotāja tiek piegādātas brigādēm tieši uz darba vietu.

Šobrīd uzņēmumā “Biseris” sezonas laikā strādā vairāk nekā 80 speciālisti. Uzņēmuma pārdošanas apjoms 2019. gadā sasniedza 11 miljonus eiro. “Biseris” ir lielākais uzņēmums Lietuvā, kas sniedz horizontālās un vertikālās marķēšanas un ceļu infrastruktūras ierīkošanas pakalpojumus.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem