USD 0.85 btc 11176.20
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 11176.20
Uzņēmēji 03. Aprīlis

LTRK tuvākajā laikā valdībā iesniegs ekonomikas atjaunošanas plānu

Forbes

Latvijas Izdevums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) tuvākajā laikā valdībā iesniegs ekonomikas atjaunošanas plānu vīrusa Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai, informēja kamerā.

LTRK uzsver, ka ir svarīgi, lai Latvijas uzņēmumi var turpināt strādāt, lai cilvēkiem saglabātos ieņēmumi un darbavietas, un, pandēmijai beidzoties, ekonomika var atsākt darboties ar pilnu jaudu.

Katra ierobežojumu diena daļai cilvēku rada zaudējumus, tāpēc šobrīd vienlīdz svarīgi ir radīt modeli,  kādā Latvijas uzņēmumi var turpināt strādāt vīrusa apstākļos, vienlaicīgi nodrošinot cilvēkiem darbu un ieņēmumus, kā arī izveidot atbalsta mehānisma rīkus uzņēmumiem jau nākamajiem  posmiem krīzei mazinoties. Šobrīd LTRK strādā pie šāda rīcības plāna un plāno to iesniegt izskatīšanai valdībā.

“Vīrusa izplatības mazināšanā esam viena no veiksmīgākajām valstīm Eiropas Savienībā, jo respektējam un  ieklausāmies ekspertu – epidemiologu rekomendācijās. Ja izdosies radīt un ieviest mērķtiecīgu un skaidru rīcības plānu tautsaimniecībai un uzņēmumu darbības saglabāšanai Covid-19 vīrusa laikā un pilnasinīgai un laicīgai atjaunošanai pēckrīzes periodā, varam kļūt par līderiem Covid-19 vīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanā” pārliecināts LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

“Esam pauduši atbalstu epidemiologiem, kā arī izteikuši pieņēmumu, ka ir ļoti ticami, ka ierobežojumi, ņemot vērā pasaules pieredzi, būs nepieciešami vēl vismaz divus mēnešus, lai vīrusa izplatību noturētu apjomā, kādā mediķi spēj pilnvērtīgi strādāt,” piebilda Endziņš. “Vienlaikus, lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz ekonomiku, ir jārod risinājumi uzņēmumu darbības turpināšanai arī vīrusa turpmākas izplatīšanās gadījumā.  Medijos izskanējusī ziņa par LTRK atbalstu ārkārtas situācijas pagarināšanai par trim mēnešiem neatbilst LTRK pozīcijai.”  

Procesu vadītāja Tiesnese un advokāte Laura Keršule kādreiz vadīja procesus Rīgas Centra rajona tiesā. Tagad viņa vada pavisam citus procesus.

Spēcīgs sakodiens Gada laikā Chisell ir pārdevis vairāk nekā 25 tūkstošus žokļa līnijas trenažieru. Apgrozījums jau pārsniedz miljonu, bet naudas plūsma joprojām tiek plānota Excel.

Vismaz pa paciņai uz katru valsti pasaulē Produkti no Printful septiņām ražotnēm Eiropā, ASV, Meksikā un Kanādā sasnieguši visas pasaules valstis

Ideālā kombinācija Georgijs Jevsikovs un vēl simts cilvēku komanda netālu no Rēzeknes iegūst dolomītu, attīsta akvakultūru, zivju pārstrādi un tūrismu.

Oranžā pasaule Eduards Vilks un Elīna Cēsiniece netālu no Jelgavas audzē smiltsērkšķus. No 200 kilogramiem ogu var iegūt tikai vienu litru eļļas. Kur te ir bizness?

Baltais Zvirbulis Piecu gadu laikā graudu tirdzniecības platforma agroplatforma.lv grib iekosties Eiropas tirgus pīrāgā

Cīņā pret birokrātiju Vorens Meijers ir pārliecināts, ka viņa lielākais šķērslis ir valdības juristi

Āzijas noskaņas Kur paēst šitaki sēņu zupu, klāt piekožot sēņu maizi ar sēņu sviestu un uzdzerot 40 grādu stipru sēņu uzlējumu?

Jaunpienācējs Dižozola apgrozījums pēdējo piecu gadu laikā ir pieaudzis vairāk nekā 20 reižu, sasniedzot 35 miljonus eiro

Saldā dzīve Meduspils ir lielākais medus ražotājs, kas neiepērk medu no citiem biškopjiem, taču pašu saražotais apjoms ir gana liels, lai nodrošinātu pastāvīgu sortimentu lielākajos veikalos.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem