USD 0.84 btc 9165.20
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9165.20
Uzņēmēji 15. Novembris

Norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

Forbes

Latvijas Izdevums

Jaunnedēļ, 21. un 22. novembrī, Valmierā norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF), ko rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, informēja PBLA priekšsēde Kristīne Saulītis.

PLEIF mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi, stiprinot sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē.

Šogad forumā iecerēts rast atbildes uz jautājumu, kā pilnveidot Latvijas stratēģisko komunikāciju. “Sekmīgu mūsu valsts stratēģisko komunikāciju nav iespējams veidot ar daudziem, nereti pat pretrunīgiem stāstiem par Latvijas tēlu. Mums ir jākļūst vienotiem savā redzējumā, radot kopīgu vēstījumu par Latviju, lai ne tikai pasaulei, bet arī paši sev varētu ar lepnumu teikt – mēs esam konkurētspējīgi,” par PLEIF mērķi stāsta PBLA valdes priekšsēdētāja Kristīne Saulītis.

PLEIF pulcēs uzņēmējus un profesionāļus no visas pasaules, kuri, daloties savā pieredzē, palīdzēs izprast un iepazīt uzņēmējdarbību tādos reģionos kā ASV, Āzija, Skandināvija un Kanāda.

Īpaša uzmanība tiks veltīta arī diskusijai par jauno talantu piesaisti Latvijai.

Forumā zstāsies tādi nozares eksperti kā Jānis Ošlejs (SIA “Primekss Group”), zinātnieks un uzņēmējs Kārlis Gross, Andris K. Bērziņš (“Change Ventures” vadošais partneris), Aivars Flemings (“Valpro”), “Saf Tehnika” valdes loceklis Jānis Bergs, “Massfluencer” īpašnieks un “LWC Properties” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Čakste un daudzi citi.

Tāpat līdzdalību forumā apstiprinājuši ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (“KPV LV”), Latvijas Institūta direktore Vita Timermane-Moora un citi vadošie valsts eksperti.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem