USD 0.86 btc 9378.43
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.86 btc 9378.43
Uzņēmēji 24. Februāris

Noskaidroti jaunuzņēmumu konkursa “Creative Business Cup 2020” nacionālie finālisti

Forbes

Latvijas Izdevums

Noskaidroti astoņi jaunie un radošie uzņēmumi cīņai par Latvijas pārstāvēšanu konkursā “Creative Business Cup 2020” (CBC) Kopenhāgenā Dānijā, informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Nacionālais fināls norisināsies 2. martā.

Šogad starptautiskā konkursa CBC nacionālajai atlasei pieteiktās idejas ir dažādas – no tehniskiem risinājumiem līdz dizaina produktiem. Attīstošas koka rotaļlietas, gaisa attīrīšanas un klimata uzlabošanas sistēma, amfībija, kas aprīkota ar elektromotoriem, līdzsvara platformas bērnu mācību procesa uzlabošanai un ne tikai.

Finālsacensībām izvirzītie pretendenti: “Zeltini” (amfībija, kas aprīkota ar elektromotoriem), “Flockmen” (attīstošas koka rotaļlietas), “Diegu meistars” (“dari pats” komplekts mākslas darbu radīšanai no diega), “Ko tu elpo” (gaisa attīrīšanas un klimata uzlabošanas sistēma), “Pupuchi” (kraukšķīga un veselīga uzkoda no cūku pupām), “Uppo” (dizaina roku aproces darbam ar datoru), “Barboleta” (līdzsvara platformas bērnu mācību procesa uzlabošanai) un “WinGo Deposit” (atkritumu šķirošanas automāts).

Lai sagatavotos finālam un savu ideju pārdošanai starptautiskajā tirgū, 26. februārī uzņēmēji tiksies augsta līmeņa biznesa ideju prezentēšanas apmacībās.

“Šogad esam saņēmuši līdz šim lielāko pieteikumu skaitu. Ir jūtams, ka uzņēmumi kļuvuši atvērtāki, drosmigāki un iniciatīvas bagātāki dalībai konkursos, kas mums kā organizatoriem sniedz lielāku iespēju atrast labāko pārtsāvi starptautiskajam finālam. Saņemtie pieteikumi ir daudzveidigi un interesanti, un tāds būs CBC 2020 fināls Latvijā,” norādīja LIAA radošo industriju inkubatora vadītāja Karine Kalniņa.

Latvijas CBC 2020 finālsacensības norisināsies 2. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā konferences "uz: RUNA" ietvaros.

CBC ir globāla iniciatīva, kuras misija ir uzņēmējdarbības un inovāciju stiprināšana.

Pērn starptautiskajā konkursā sevi pieteica uzņēmumi no 63 dažādām pasaules valstīm.

Creative Business Cup konkursa atlasi Latvijā organizē LIAA Radošo industriju inkubators. Līdz šim CBC konkursā Latviju pārstāvējuši zīmoli “Babbit”, “Vividly”, “Connection Codes”, “Anatomy Next”, “GIGI Bloks” un “Gamechanger Audio”.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem