USD 0.85 btc 11620.11
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 11620.11
Uzņēmēji 15. Aprīlis

Rīkos vebināru uzņēmumiem, kuri ražo vai plāno ražot individuālos aizsardzības līdzekļus

Forbes

Latvijas Izdevums

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikties tiešsaistes semināram uzņēmumus, kuri jau ražo vai plāno ražot individuālos aizsardzības līdzekļus – medicīniskās maskas un respiratorus, informēja aģentūrā.

Šobrīd Latvijā ir apzināti 350 uzņēmumi, kuri kā savu darbības veidu norādījuši tekstilizstrādājumu ražošanu un varētu iesaistīties valsts un privāto pasūtījumu izpildē.

Papildu informācija uzņēmējiem par iespēju uzsākt ražot individuālos aizsardzības līdzekļus tiks sniegta tiešsaistes seminārā 16. aprīlī pulksten 10.

Tiešsaistes semināram var pieteikties LIAA mājas lapā, tajā piedalīsies pārstāvji no Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Veselības inspekcijas, finanšu institūcijas “Altum”, Aizsardzības ministrijas un LIAA.

Šobrīd saistībā ar Covid-19 krīzi pasaulē ir būtiski pieaudzis pieprasījums pēc sejas maskām, respiratoriem, aizsargtērpiem, dezinfekcijas līdzekļiem un citiem individuālās aizsardzības līdzekļiem. Atsevišķās valstīs ir noteikti aizliegumi eksportēt sejas maskas un respiratorus, tādēļ tos iepirkt no starptautiskajiem piegādātājiem kļūst arvien grūtāk.

Nacionālais veselības dienests (NVD) jau ir veicis nepieciešamos iepirkumus, lai nodrošinātu primārās vajadzības veselības, sociālās aprūpes un ar valsts drošību saistītajās institūcijās, tomēr vidējā termiņā krājums ir jāpapildina, tādēļ tie Latvijas uzņēmēji, kuri var elastīgi mainīt savu darbības profilu, tiek aicināti pārorientēt savu ražošanu.

Lai individuālos aizsardzības līdzekļus atzītu par atbilstošiem, tiem būs jāveic sertifikācija, kam ar LIAA starpniecību uzņēmēji varēs piesaistīt līdzfinansējumu līdz 80 procentiem no sertifikācijas izmaksām.

Procesu vadītāja Tiesnese un advokāte Laura Keršule kādreiz vadīja procesus Rīgas Centra rajona tiesā. Tagad viņa vada pavisam citus procesus.

Spēcīgs sakodiens Gada laikā Chisell ir pārdevis vairāk nekā 25 tūkstošus žokļa līnijas trenažieru. Apgrozījums jau pārsniedz miljonu, bet naudas plūsma joprojām tiek plānota Excel.

Vismaz pa paciņai uz katru valsti pasaulē Produkti no Printful septiņām ražotnēm Eiropā, ASV, Meksikā un Kanādā sasnieguši visas pasaules valstis

Ideālā kombinācija Georgijs Jevsikovs un vēl simts cilvēku komanda netālu no Rēzeknes iegūst dolomītu, attīsta akvakultūru, zivju pārstrādi un tūrismu.

Oranžā pasaule Eduards Vilks un Elīna Cēsiniece netālu no Jelgavas audzē smiltsērkšķus. No 200 kilogramiem ogu var iegūt tikai vienu litru eļļas. Kur te ir bizness?

Baltais Zvirbulis Piecu gadu laikā graudu tirdzniecības platforma agroplatforma.lv grib iekosties Eiropas tirgus pīrāgā

Cīņā pret birokrātiju Vorens Meijers ir pārliecināts, ka viņa lielākais šķērslis ir valdības juristi

Āzijas noskaņas Kur paēst šitaki sēņu zupu, klāt piekožot sēņu maizi ar sēņu sviestu un uzdzerot 40 grādu stipru sēņu uzlējumu?

Jaunpienācējs Dižozola apgrozījums pēdējo piecu gadu laikā ir pieaudzis vairāk nekā 20 reižu, sasniedzot 35 miljonus eiro

Saldā dzīve Meduspils ir lielākais medus ražotājs, kas neiepērk medu no citiem biškopjiem, taču pašu saražotais apjoms ir gana liels, lai nodrošinātu pastāvīgu sortimentu lielākajos veikalos.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem