USD 0.88 btc 8232.83
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8232.83
Uzņēmēji 13. Novembris

“Tele2” ieiet KASKO apdrošināšanas tirgū

Forbes

Latvijas Izdevums

Mobilo sakaru operators “Tele2” kļuvis par pirmo mobilo sakaru operatoru Latvijā, kas klientiem piedāvā iespēju iegādāties KASKO apdrošināšanu, informēja uzņēmumā.

Atšķirībā no citām KASKO polisēm, “Tele2” mobilās KASKO polises īpašniekam ir iespēja nemaksāt par tām dienām, kad  ar automašīnu nebrauc. Klients “Tele2” mobilajā aplikācijā var iestatīt līdz desmit stāvdienām mēnesī, kad automašīnu neizmanto, tādā veidā ietaupot līdz pat 20% no polises cenas.

Ja negadījums ar auto notiks stāvdienas laikā, KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Klientiem ir arī iespēja jebkurā brīdī pārtraukt KASKO līgumu, nedomājot par līguma minimālā termiņa saistībām un to izpildi. Proti, klients maksās tikai par to laiku, kurā bija KASKO polises īpašnieks.

KASKO polises klienti var iegādāties tikai “Tele2” mobilajā lietotnē. Summa par KASKO polisi tiks iekļauta “Tele2” vai “Zelta zivtiņas” pēcapmaksas rēķinā.

Pakalpojums izstrādāts sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību “Balta”.  

Pērn “Tele2” strādāja ar 131,43 miljonu eiro apgrozījumu un 30,90 miljonu eiro peļņu, liecina “Lursoft” pieejamā informācija.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem