USD 0.85 btc 9645.15
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9645.15
Vide 10. Februāris

Aicina pieteikties pasaulē lielākajai klimata inovāciju vasaras skolai

Forbes

Latvijas Izdevums

Piedāvājot iespēju iegūt zināšanas par klimata pārmaiņām un prasmes videi draudzīgas uzņēmējdarbības sākšanai, Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina maģistrantūras studentus un jaunos profesionāļus piedalīties pasaulē lielākajā klimata inovāciju vasaras skolā “Journey”.

Šā gada jūlijā un augustā paralēli notiks 10 vasaras skolas, uzņemot ap 400 dalībnieku no visas pasaules, lai, mācoties no jomas ekspertiem un vienam no otra, starpkulturālās un starpdisciplinārās komandās radītu videi draudzīgus projektus un biznesa idejas, apgūtu instrumentus klimata pārmaiņu mazināšanai un sistēmiskām pārmaiņām. Četru nedēļu ilgo apmācību laikā katram dalībniekam būs iespēja apmeklēt trīs Eiropas valstis.

“Journey” ir viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas “EIT Climate-KIC” aktivitātēm, ko Latvijā organizē RTU Dizaina fabrikas “EIT Climate-KIC HUB Latvia”.

Dalība vasaras skolā nodrošina padziļinātu izpratni par klimata pārmaiņu un uzņēmējdarbības problēmām, par to, kā bizness var reaģēt uz klimata pārmaiņām, un kādi instrumenti var palīdzēt mazināt nodarījumu videi, skaidroja RTU Dizaina fabrikas “EIT Climate-KIC HUB Latvia” projektu koordinatore Santa Krastiņa. Vienlaikus tiek veicināta dalībnieku spēja izstrādās idejas, produktus un pakalpojumus, reaģējot uz klimata problēmām, sniegts praktisks atbalsts, apmācības, konsultācijas, kā arī dota iespēja līdzdarboties uzņēmēju, novatoru, organizāciju un akadēmisko iestāžu tīklā.

Pieteikties vasaras skolai iespējams līdz 17. februārim.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem