USD 0.90 btc 8587.68
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8587.68
Vide 07. Septembris

178 izglītības iestādes apbalvos par sasniegumiem vides izglītībā

Forbes

Latvijas Izdevums

Ekoskolu programma ir plašākā vides izglītības programma Latvijā un arī pasaulē. Latvijā tā apvieno vairāk nekā 200 izglītības iestāžu – no pirmsskolām līdz augstskolām.

Apbalvoto Ekoskolu skaits pēdējos gados ir nostabilizējies un aizvien pievienojas arī jaunas skolas. Programmas mērķis ir panākt arvien lielākas pārmaiņas vides aizsardzības un izglītības jomā. Šī mērķa sasniegšanai, Vides izglītības fonds regulāru pilnveido metodisko materiālu bāzi, īsteno skolotāju profesionālās pilnveides kursus un šogad piedāvās arī jaunus projektus, pasākumus gan skolotājiem, gan jauniešiem. "Ejot līdzi laikam, turpināsim arī Ekoskolas atbalstīt jaunās kompetenču pieejas ieviešānā, izmantojot vides izglītību kā instrumentu," norāda programmas koordinators Latvijā Daniels Trukšāns.

Ekoskolu programmā pasaulē piedalās vairāk nekā 51 000 skolu. Tās vieno kopīgs mērķis – iesaistīt skolēnus aizraujošā, uz rīcību orientētā un sociāli atbildīgā vides izglītības procesā, kas veicina ilgtspējīgu attīstību. Starptautiskā Zaļā karoga balva ir kvalitātes zīme, ar ko lepoties – to saņem tikai tās skolas, kas ilgstošā laika posmā spēj demonstrēt izcilas aktivitātes vides jomā. Latvijas Ekoskolas nosaukums un diploms savukārt ir nacionāla līmeņa balva skolām, kuras ir ceļā uz Zaļo karogu.

Ar apbalvoto skolu sarakstu var iepazīties Vides izglītības fonda mājaslapā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem