USD 0.84 btc 9165.20
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9165.20
Vide 23. Decembris

Janvārī notiks dabai draudzīgas ēšanas izaicinājums “Neapēd zemeslodi”

Forbes

Latvijas Izdevums

1. janvārī sāksies dabai draudzīgas ēšanas izaicinājumus “Neapēd zemeslodi”, kura laikā ikviens būs aicināts izmēģināt vienu mēnesi ēst videi draudzīgāk, samazinot dzīvnieku produktu patēriņu uzturā, informēja izaicinājuma koordinatore Ulrika Skakovska.

Dabai draudzīgās ēšanas izaicinājumā piedalīsies un līdzcilvēkus izaicinās arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā aktieri Jānis Jarāns un Mārtiņš Meiers, mūziķis Fredis un Latvijas izlases basketboliste Kate Krēsliņa.

Kā informēja biedrībā “Dzīvnieku brīvība”, Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) norādījusi, ka negatīvu ietekmi uz vidi rada arī sabiedrības uztura paradumi. Dzīvnieku produktu ražošana patērē nesalīdzināmi vairāk resursu, zemes platību un saldūdeni nekā augu produktu ražošana, kā arī tā rada vairāk siltumnīcas efektu izraisošo gāzu nekā visa transporta industrija kopā.

Izaicinājumam var pieteikties mājaslapā “neapedzemeslodi.lv”, izvēloties sev piemērotāko izaicinājuma veidu: neēst gaļu trīs reizes nedēļā, janvārī izmēģināt veģetāru uzturu vai mēneša garumā ēst vegāniski.

Pērn izaicinājumā piedalījās gandrīz 4 000 cilvēku.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem