USD 0.84 btc 9962.29
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9962.29
Vide 09. Septembris

Konkurences padome aizliegusi atkritumu apsaimniekotājam Tīrīga slēgt līgumus ar iedzīvotājiem

Forbes

Latvijas Izdevums

Konkurences padome lēmums par pagaidu noregulējumu arī paredz, ka Rīgas domei nepieciešams ne vēlāk par 12.septembri atsaukt līgumu uzteikumus ar līdzšinējiem atkritumu apsaimniekotājiem.

 

Tāpat Rīgas domei un uzņēmumam Getiliņi EKO saskaņā ar šo lēmumu ir pienākums nekavējoties, bet ne vēlāk par 12.novembri, iesniegt Konkurences padomē plānu, kā nodrošināt konkurences noteikumu ievērošanu nešķiroto un dalīto sadzīves atkritumu savākšanas un pārvadāšanas tirgū.

Konkurences padomes lēmumu par pagaidu noregulējumu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā.

Līdz šim Rīgas dome bija noslēgusi līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar četriem atkritumu uzņēmumiem - Clean R, Eco Baltia vide, Pilsētvides serviss un Lautus (iepriekš Ragn–Sells.

Ar Tīrīga līgumu par atkritumu apsaimniekošanu Rīgā bija paredzēts slēgt uz 20 gadiem. Tīrīga tika izveidota, lai publiskās-privātās partnerības ietvaros Rīgā veiktu atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizāciju. Tīrīga publiskais partneris ir Getliņi EKO, savukārt privātais partneris ir CREB Rīga, ko izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji - Clean R un Eco Baltia vide

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem