USD 0.85 btc 9025.37
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9025.37
Vide 12. Janvāris

Februārī notiks pārtikas nozares inovāciju hakatons “Future of Food”

Forbes

Latvijas Izdevums

Rīgā no 18. līdz 19. februārim norisināsies pārtikas nozares hakatons “Future of Food”, kura ietvaros dalībnieki meklēs jaunas idejas ilgtspējīgiem risinājumiem pārtikas nozarē, informēja pasākuma organizatori.

Hakatonu “Future of Food” organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā, “EIT Food Hub Latvia”, Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrika un Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā. Hakatonam iespējams pieteikties līdz 31. janvārim.

Hakatons “Future of Food” aicinās studentus, pētniekus, pārtikas nozares pārstāvjus, uzņēmējus un ekspertus kopīgi diskutēt par esošajiem izaicinājumiem nozarē un izstrādāt jaunas idejas ar potenciālu uzlabot pārtikas nozari.

Dalībnieki tiks aicināti piedāvāt idejas ar mērķi risināt problēmas pārtikas ražošanā, pārstrādes un patēriņa jomā, kā arī attīstīt jaunas pieejas, izmantojot digitalizācijas un tehnoloģiju iespējas. Hakatona ietvaros komandas veidos risinājumus kādā no četriem piedāvātajiem virzieniem: pārtikas atkritumi, plastmasas ierobežošana, jaunā pārtika un digitalizācija.

Hakatons norisināsies Rīgā no 18. līdz 19. februārim, tieši pirms Baltijas vadošās jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konferences “TechChill. Apstiprinātie hakatona dalībnieki saņems iespēju pēc hakatona bez maksas apmeklēt “TechChill” konferenci 20. un 21. februārī.

Hakatonā “Future of Food” var piedalīties ikviens interesents no jebkuras valsts, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Priekšroka tiks dota dalībniekiem, kuri jau darbojas pārtikas tehnoloģijas nozarē, nozares studentiem un pētniekiem, tehnoloģiju nozares pārstāvjiem, esošajiem vai potenciālajiem uzņēmējiem, kā arī profesionāļiem, kuri vēlas attīstīt idejas pārtikas nozarē.

Piesakoties hakatonam, dalībniekiem būs iespēja pieteikt jau esošas komandas un idejas un attīstīt tās ar citu palīdzību, vai arī pievienoties kādai citai komandai un attīstīt jaunu projektu.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem