USD 0.85 btc 9141.14
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9141.14
Vide 05. Decembris

Saeima atbalsta valdības lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu atkritumu apsaimniekošanā Rīgā

Forbes

Latvijas Izdevums

Saeima ceturtdien, 5. decembrī, piekrita valdības lēmumam par ārkārtējās situācijas pagarināšanu atkritumu apsaimniekošanā Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā līdz nākamā gada 12. martam, informēja Saeimas Preses dienestā.

Ministru kabineta rīkojums paredz, ka atbildīgā koordinējošā institūcija ārkārtējās situācijas laikā turpina būt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, kā arī nosaka uzdevumus Rīgas domei, tostarp vienoties ar sadzīves atkritumu apsaimniekotājiem, ka sarunu procedūras rezultātā noslēgto atkritumu apsaimniekošanas līgumu termiņš tiek noteikts līdz brīdim, kamēr spēkā ir ar šo rīkojumu pagarinātā izsludinātā ārkārtējā situācija.

Rīkojums nosaka, ka sadzīves atkritumu radītājiem vai valdītājiem maksa par atkritumu apsaimniekošanu tiks piemērota atbilstoši faktiski apsaimniekotajam sadzīves atkritumu apjomam. Tas paredz nepasliktināt sadzīves atkritumu radītājiem vai valdītājiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nosacījumus, kādi attiecīgajā pakalpojumu sniegšanas teritorijā ir spēkā līdz 11. decembrim.

Tāpat Rīgas domei jānodrošina, ka sadzīves atkritumu sākotnējiem radītājiem vai valdītājiem nekavējoties ir pieejama objektīva un pilnvērtīga informācija par kārtību, kādā nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem