USD 0.87 btc 7980.35
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.87 btc 7980.35
Vide 26. Septembris

Vairāki Latvijas uzņēmumi pievienojas Igaunijas iniciatīvai ilgtspējīgas nākotnes veidošanai

Forbes

Latvijas Izdevums

Deviņi Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumi pievienojušies Igaunijas iniciatīvai “Tech Green Pledge”, lai strādātu pie risinājumiem, kas samazinās biznesa procesu negatīvo ietekmi uz klimatu, portālu “Forbes.lv” informēja “Digital Freedom Festival” kopienas vadītāja Kristīne Tarvida.

 “Tech Green Pledge” ir iniciatīva, kuru pagājušajā nedēļā dibināja 33 igauņu tehnoloģiju uzņēmumi, parakstot to samitā “Tallinn Digital Summit”. Tehnoloģiju uzņēmumi radīja šo iniciatīvu, ņemot vērā globālo klimata un vides problēmu mērogu, un vēlas proaktīvi risināt klimata pārmaiņu problēmas.

Plānots, ka detalizēti soļi pārmaiņu ieviešanai tiks izstrādāti darba grupās tuvāko mēnešu laikā.

Deviņi Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi ir izteikuši atbalstu iniciatīvai un aicina arī citus uzņēmumus pievienoties. Iniciatīvu atbalsta: “CatchSmart”, “Delfi”, “Digital Freedom Festival”, “Draugiem Group”, “Klix”, “Mintos”, “Mobilly”, “Printify” un “Tilde”.

“Tech Green Pledge” idejas pamatā ir četri mērķi: ar inovācijām panākt būtisku ietekmi; rādīt pozitīvu piemēru, veicot darbības videi draudzīgā veidā; izsekot, izmērīt un dalīties ar savu sniegumu un sadarboties ar citiem uzņēmumiem, institūcijām un indivīdiem pozitīvu pārmaiņu radīšanā.

“Digital Freedom Festival” aicina vēl uzņēmumus pievienoties “Tech Green Pledge”, aizpildot veidlapu vietnē “techgreenpledge.org/join-initiative”.

Tehnoloģiju festivāls norisināsies Rīgā no 14. līdz 15. novembrim.

 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem