USD 0.88 btc 8208.95
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8208.95
Ziņas 15. Jūnijs

Ieguldot 8 miljonus eiro, Mežaparkā būvēs Dr. Mauriņa Vēnu klīniku

Forbes

Latvijas Izdevums

“Mežaparka Rezidencēs”, tiks būvēta Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ar līdz šim modernāko aprīkojumu Baltijā. Klīnikas būvniecību plānots sākt nākamgad, un iecerēts, ka filiāle pacientiem būs pieejama 2023. gada pavasarī.

Kopējās projekta izmaksas – aptuveni 8 miljoni eiro. Klīnikas iegādātā zemes gabala platība “Mežaparka Rezidencēs” ir 5497 m2. Iecerēts, ka jaunās klīnikas platība būs ap 3800 kvadrātmetru, tā atradīsies iepretim ēkai “Mežaparka biroji”. Tāpat kā biroju ēkas, arī plānotās klīnikas projekta autors ir arhitektu birojs “Didrihsons arhitekti”. 

Ārstniecības iestādē būs privātās ķirurģijas, fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas, diagnostikas, estētikas un ginekoloģijas nodaļa. “Līdz ar klīnikas atklāšanu Baltijā kļūs pieejama līdz šim nebijusi iegurņa dziļo vēnu saslimšanu diagnostika un ārstēšana. Jaunā klīnika sniegs iespēju vismodernākās asinsvadu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas metodes apvienot vienuviet,” uzsver Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas vadītājs Prof. Uldis Mauriņš. Viņš skaidro, ka fleboloģijas pakalpojumus līdztekus virspusējo vēnu operācijām papildinās arī dziļo vēnu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumi, bet proktoloģijas pakalpojumus – plaša resnās zarnas saslimšanas diagnostika un ārstēšana, kā arī mazinvazīvas ķirurģiskās operācijas.

Prof. Uldis Mauriņš prognozē, ka līdz ar jaunās klīnikas atvēršanu nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus varēs saņemt vairāk nekā 100 000 pacientu pašreizējo 67 000 pacientu vietā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem