USD 0.92 btc 9031.01
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.92 btc 9031.01
Ziņas 08. Novembris

Atklāj lielveikalu “K Senukai Ozols”

Forbes

Latvijas Izdevums

Piektdien, 8. novembrī, SIA “Kesko Senukai Latvia” atklājis lielveikalu “K Senukai Ozols” Rīgā, informēja uzņēmumā.  Līdz ar jaunā veikala atvēršanu ir pabeigta visa tirdzniecības centra “Ozols” rekonstrukcija. 

Uzņēmums “K Senukai Ozols” izveidē ir radījis 200 jaunas darba vietas un ieguldījis vairāk nekā 6 miljonus eiro, no kuriem pusmiljons eiro veltīts jaunāko digitālo inovāciju ieviešanā.

Līdz ar “K Senukai Ozols” atvēršanu ir pabeigta visa tirdzniecības centra “Ozols” (agrāk – “Galerija Azur”) rekonstrukcija, kuru īstenoja “Kesko” grupai piederošs Lietuvas nekustamo īpašumu attīstības uzņēmums “KS Holding”.

Vairāk nekā 27 000 kvadrātmetru plašā tirdzniecības centra “Ozols” rekonstrukcijas izmaksas un ēkas iegāde sasniedza 35 miljonus eiro.

“K Senukai Ozols” atrodas Rīgā, Mazajā Rencēnu ielā 1, jaunajā tirdzniecības centrā “Ozols”.

“Kesko Senukai Latvia” pērn veica ievērojamu izrāvienu, uzrādot straujāko apgrozījuma kāpumu nozarē 64% apmērā un sasniedzot vairāk nekā 90 miljonus eiro, kā arī būtiski audzēja tirgus daļu, apmeklētāju skaitam augot par 39%. Pagājušais gads “Kesko Senukai Latvia” bija labākais gads kopš darbības sākuma Latvijā.

“Kesko Senukai” grupā ietilpst būvniecības, remonta un mājas preču veikalu tīkls Baltijas valstīs un Baltkrievijā, kā arī uzņēmums “Kesko Senukai Digital”, kas attīsta e-komerciju.

Pašlaik “Kesko Senukai” pārvalda 156 veikalu ķēdi – 85 “Senukai” un “Statybos duona” veikalus Lietuvā, 8 “K-Rauta” veikalus Igaunijā, 11 “K Senukai” veikalus Latvijā un 27 “OMA” veikalus Baltkrievijā.

“Kesko Senukai” grupas konsolidētais apgrozījums 2018. gadā sasniedza 732 miljonus eiro.

Līdz 2022. gadam uzņēmums Baltijas valstīs plāno ieguldīt vairāk nekā 100 miljonus eiro. Artūrs Rakausks, kurš 18 gadus vada “Kesko Senukai” grupu, pārvalda to vienādās daļās ar stratēģisko partneri, Somijas korporāciju “Kesko”.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem