USD 0.90 btc 7794.81
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 7794.81
Ziņas 09. Oktobris

Atvērta pieteikšanās jaunuzņēmumu konkursiem “Digital Freedom Festival” ietvaros

Forbes

Latvijas Izdevums

“Digital Freedom Festival” (DFF), turpinot sadarbību ar pasaules vadošo akceleratoru “500 Startups” un starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību “Rockstart”, aicina “sēklas” stadijas jaunuzņēmumus pieteikties konkursam, informēja DFF rīkotāji.

Sacensībām jāpiesakās līdz 18. oktobrim, finālā iekļuvušie uzņēmumi tiks izziņoti 1. novembrī.

“500 Startups” konkursam var pieteikties sēklas stadijas uzņēmumi ar izstrādātu produkta prototipu, kam veikti testi. Labākie 3-5 uzņēmumi, kuri izturēs pirmo atlases kārtu, iegūs iespēju prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem.

Uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz fināla atlases kārtas interviju Silīcija ielejā iekļūšanai nākamajā akceleratora “iesaukumā”, lai cīnītos par iespēju iegūt pasaules klases mentoringu, 150 000 ASV dolāru finansējumu un dalību četru mēnešu akcelerācijas programmā.

“Rockstart” konkursam var pieteikties uzņēmumi, kas darbojas viedās pārvietošanās, enerģētikas vai mākslīgā intelekta nozarēs, ir izstrādāts produkta prototips un veikti tā testi.

Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā, iekļūšanai “Rockstart” sešu mēnešu programmā Nīderlandē. Akcelerācijas programmas ietvaros uzņēmums saņems 20 000 eiro naudas balvu, 80 000 eiro netiešo finansējumu par biroja telpu īri un mentoru atbalstu, kā arī vairāk nekā 50 dažādu citu atbalsta rīku, kuru kopējā vērtība ir aptuveni 100 000 eiro. Tāpat papildu programma ļaus pretendēt uz nākamajām investīcijām 500 000 – 1 miljona eiro apmērā.

Pērn “500 Startups” konkursa galvenie uzvarētāji bija Latvijas jaunuzņēmums “Asya”, savukārt Nīderlandes akceleratora “Rockstart” konkursā uzvaras laurus plūca “CostPocket” no Igaunijas.

DFF ir globāls tehnoloģiju, jaunuzņēmumu, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 14.-15. novembrim Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un “start-up” uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un žurnālisti.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem