USD 0.90 btc 8499.42
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8499.42
Ziņas 28. Marts

Atvērta pieteikšanās virtuālajam akseleratoram “Startup3”

Forbes

Latvijas Izdevums

Līdz 20. aprīlim pieteikties “Startup3” virtuālajā akseleratorā aicināti jaunuzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi (MVU) un inovāciju radītāji, informēja Latvijas IT klasterī.

“Startup3” virtuālais akselerators ir Eiropas trīs līmeņu atbalsta programma, lai veidotu, izmēģinātu un attīstītu savu biznesa ideju.

Kopumā no 25 jaunuzņēmumiem tiks izvēlēti 5 labākie, kuri noslēgumā būs ieguvuši visaptverošas zināšanas un nozīmīgus kontaktus. Savā starpā konkurējot, katrā no līmeņiem dalībnieku skaits samazinās:

  • 1. līmenis: biznesa attīstības soļu plānošana (3 mēneši - piedalās 25 dalībnieki).
  • 2. līmenis: dalībnieki tiekas ar investoriem, ietekmīgiem uzņēmējiem un mentoriem (6 mēneši – 10 dalībnieki).
  • 3. līmenis: klientu sasniegšana un uzņēmuma attīstīšanās (3 mēneši – 5 dalībnieki).

Programmā var piedalīties jebkurš jaunuzņēmums, MVU, pētnieks ar inovatīvu projektu. Dalībnieki ir aicināti pieteikties projektā individuāli vai komandās.

Programmas atbalstāmie darbības virzieni: mikroelektronika, lietu internets (IoT), kiberdrošīna, virtuālā un paplašinātā realitāte, blokķēdes, mākslīgais intelekts, 3D druka, droni, robotika, industriālais sektors.

Lai pietiektos, dalībniekiem jāuzfilmē divu minūšu īss video, kur argumentēti jāiepazīstina ar savu produktu vai projektu, savu pieredzi tehnoloģiju jomā, kā arī jāspēj kodolīgi dalīties ar savu izpratni par tirgu.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem