USD 0.86 btc 9370.27
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.86 btc 9370.27
Ziņas 03. Jūnijs

Balti Logistika atver filiāli Minskā; par vadītāju ieceļ Latvijas pārstāvi

Forbes

Latvijas Izdevums

Balti Logistika, viens no vadošajiem loģistikas uzņēmumiem, kas darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā jau 15 gadus, no jūnija sākuma ir atvēris savu filiāli Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.

Paredzēts, ka tas stiprinās pozīcijas Baltkrievijā un palīdzēs uzņēmumiem optimizēt piegādes ķēdes, padarot pasaules transporta risinājumus  efektīvākus. Par Minskas filiāles vadītāju iecelta Leili Guļijeva no Latvijas, kura jau vairākus gadus ir Balti Logistika pārdošanas vadītāja Baltijā.

Līdz ar šo paplašināšanos, Balti Logistika kļūst par globālās loģistikas kompānijas UPS Supply Chain Solutions oficiālo pārstāvi arī Baltkrievijas tirgū. Balti Logistika ir ilgstoša pieredze gaisa, jūras un dzelzceļa pārvadājumu organizēšanā.

Pēc Leilas Guļijevas teiktā, uzņēmums cer uz Āzijas virziena attīstību: “Pēdējos gados Ķīna ir veikusi lielus ieguldījumus dzelzceļa infrastruktūras attīstībā, kas ir veicinājis ievērojamu dzelzceļa pārvadājumu īpatsvara palielinājumu uz Āziju, kas turpināsies arī nākotnē.”

Balti Logistika ir uzņēmums, kas piedāvā gaisa, jūras un dzelzceļa kravu pārvadāšanas un piegādes ķēžu pārvaldības pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Balti Logistika ir sertificēts kā Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas (IATA) kravu aģents.

Balti Loģistika Latvijā 2018.gadā apgrozīja 5 miljonus eiro, nopelnot 128 tūkstošus eiro. Pērn visās trīs Baltijas valstīs Balti Logistika apgrozīja 19 miljonus eiro. Kompānija pieder Igaunijas pilsoņiem.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem