USD 0.85 btc 9162.67
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9162.67
Ziņas 25. Janvāris

“EIT Health” izziņo pieteikšanos veselības aprūpes un akcelerācijas programmās

Forbes

Latvijas Izdevums

Viena no lielākajām Eiropas publiskā privātā sektora partnerībām veselības aprūpes inovāciju jomā “EIT Health” izziņojusi pieteikšanos virknē veselības aprūpes un akcelerācijas programmās.

1. “StarShip” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada 31. janvāris

“StarShip” ir unikāla izglītības iespēja, ko tās dalībnieki augstu novērtē gadu no gada. Nepilnu deviņu mēnešu programmas laikā dalībnieki mācās pielietot pierādītu un uz darbībām balstītu pieeju, lai rastu risinājumus sarežģītās situācijās, pārbaudot lietotāju prasības un līdz šim neapmierinātās vajadzības veselības aprūpes jomā. Visā programmas laikā mentoringu un apmācības komandām nodrošina “StarShip” akadēmiskie un nozares mentori. Izvēlētajiem dalībniekiem tiek segta mācību maksa un piešķirts finansējums ceļa izdevumu segšanai. Programmu atbalsta “EIT Health” partneri — Koimbras Universitāte, Oksfordas Universitāte, Biznesa skola IESE, Nacionālais Politikas Institūts, Karolinskas Institūts, Zviedrijas Pētniecības Institūti, GE Healthcare, Atos Spain, Glintt, Bluepharma un Essilor.

Pieteikšanās: https://www.starship.eithealth.eu/

2. “Wild Card” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada 9. februāris

“Wild Card” aicina daudzsološākās inovatoru komandas un privātpersonas no Eiropas iesniegt savus risinājumus sieviešu veselības un digitālās terapijas jomā. Pēc trīs aizvadītiem “Wild Card” darbības gadiem un četriem izveidotiem start-up programmas ietvaros, programmas mērķis ir turpināt sniegt atbalstu pašām daudzsološākajām komandām un pārvērst viņu idejas biznesā. Viena no pašām daudzveidīgākajām Eiropas veselības aprūpes inovāciju jomas programmām “Wild Card” plāno izveidot divus projektus un pēc tam tajos ieguldīt līdz 2 miljoniem eiro.

Pieteikšanās: https://wildcard.eithealth.eu/

3. “EIT Jumpstarter” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada 15. marts

“EIT Jumpstarter” ir viena no veselības aprūpes nozares pirms-akseleratora programmām. Eiropas Asociācijas balvu pasniegšanā programma tika pasludināta par “Eiropas Asociāciju iniciatīvu mācību jomā”, kas ir īpaši paredzēta inovatoriem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību unikālā starpnozaru vidē. Tajā dalībniekus apmāca, kā sagatavot prezentācijas, biznesa modeļa koncepciju un tirgus iekarošanas stratēģiju. Labākajiem tiek sniegta iespēja prezentēt savas idejas žūrijai un iegūt naudas balvas. Izvēlētās komandas iegūst finansiālu atbalstu. Papildu veselības aprūpes nozarei, “EIT Jumpstarter” meklē talantus arī pārtikas, izejmateriālu, enerģētikas, ražošanas un pilsētas mobilitātes nozarēs.

Pieteikšanās: https://www.lyyti.fi/reg/Jumpstarter-2020

4. “InnoStars Awards” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada 27. marts

“InnoStars Awards” ir viena no labākajām iespējām start-up un spin-off uzņēmumiem, kuriem ir prototipi vai minimāli dzīvotspējīgi produkti, bet kas vēl nav pārstāvēti tirgū. Programmas ceturtajā izlaidumā tiks meklēti talanti, kuri nāk no valstīm ar mērenu inovāciju līmeni un ir iekļauti “Reģionālajā inovācijas shēmā”. Labākās komandas saņems 25 000 eiro gudrās naudas (smart money), individuālu mentoringu četrus mēnešus un iespēju piedalīties divās mācību nometnēs Eiropā. “EIT Health” nodrošina arī validācijas sarunas ar potenciālajiem klientiem, investoriem un partneriem. Finālisti sacentīsies par trim galvenajām balvām: papildu finansējumu 25 000 eiro, 15 000 eiro vai 10 000 eiro apmērā.

Lai saņemtu plašāku informāciju, rakstiet uz: tamas.bekasi@eithealth.eu

5. “Start-ups Meet Pharma” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada 29. marts

“EIT Health” programmas “Start-ups Meet Pharma” otrais izlaidums aicina ambiciozas komandas, kas vēlas pieņemt īstus globāla mēroga farmācijas nozares izaicinājumus. Šī akcelerācijas programma galveno uzmanību pievērš kontaktu dibināšanai starp jaunuzņēmumiem, kas nodarbojas ar inovatīvu risinājumu izstrādāšanu hronisku slimību aprūpes jomā, un galvenajiem farmācijas nozares partneriem Eiropā. Programma ir paredzēta komandām, kam ir gatavi produkti vai prototipi laišanai tirgū un, kas ir ieinteresētas sadarboties ar globāla mēroga farmācijas nozares uzņēmumiem, lai kopīgi attīstītu risinājumu, kas „sniedzas tālāk par medikamentiem”. Šī gada izaicinājumi tiks publicēti 10. februārī.

Lai saņemtu plašāku informāciju, rakstiet uz: tamas.bekasi@eithealth.eu

6. “Smart-Up Lab” — pieteikšanās termiņš: 2020. gada marts

Jau ceturto reizi notiekošā “Smart-Up Lab” ir starptautiska 3 mēnešu ilga “e-Lab” programma veselības aprūpes jomas topošajiem līderiem. Šī programma tiek īstenota divos posmos: pavasara (marts–jūnijs) un rudens (septembris–decembris). Programmas darbība tiek vienlaikus īstenota Lodzā (Polija), Neapolē (Itālija) un Tartu (Igaunija). Programmas laikā dalībnieki var iegūt jaunas zināšanas par ideju izstrādes procesiem, biznesa plānošanu, uzņēmējdarbību, vērtības radīšanu, tirgus izpēti, finansēšanu vai ātro prototipu izstrādi. Programma ir paredzēta studentiem, zinātņu doktoriem, uzņēmējiem un pētniekiem no dažādām jomām, kā, piemēram, medicīnas, dzīvības zinātnes, ekonomikas, IT vai tamlīdzīgām nozarēm. Dalībnieki var pievienoties jau ar savu izstrādāto inovatīvo ideju, taču tā nav obligāta prasība. Programmu īsteno Lodzas Medicīnas Universitāte, Federico II Neapoles Universitāte un Tartu Universitāte.

Pieteikšanās: http://medihub.zone/portfolio-item/smart-up-lab-2020/

“EIT Health” ir bezpeļņas organizācija un viena no lielākajām Eiropas publiskā privātā sektora partnerībām veselības aprūpes inovāciju jomā. “EIT Health” veido vairāk nekā 150 partneri, un tas ir unikāls Eiropas vadošo uzņēmumu, universitāšu, pētniecības un attīstības centru, kā arī slimnīcu un institūtu tīkls.

“EIT Health” galvenais uzdevums ir izveidot ekosistēmu, kas ļautu nākotnē attīstīt veselības aprūpi, kā rezultātā Eiropas iedzīvotāji varētu dzīvot ilgāk un veselīgāk.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem