USD 0.88 btc 8207.64
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.88 btc 8207.64
Ziņas 25. Septembris

Izsludina enerģijas ideju konkursu

Forbes

Latvijas Izdevums

SIA “Enefit” jau otro gadu Baltijas valstīs organizē ideju konkursu “Enefit Idea Hub – The Pitch”. Konkursa balvu fonds ir 30 000 eiro, portālu “Forbes.lv” informēja uzņēmumā.

Konkursa mērķis ir atrast veidus, kā līdzšinējo enerģijas ekonomiku virzīt jaunā virzienā, proti, rast inovatīvas idejas jaunu pakalpojumu izstrādei un tehniskos risinājumus to ieviešanai. Idejas tiek gaidītas no jaunuzņēmumiem, pētniekiem, studentiem, partneriem, kā arī no “Enefit” darbiniekiem un klientiem visās “Enefit” pārstāvētajās valstīs. Ideju iesniegšanas termiņš ir 31. oktobris.

Finālisti tiks pasludināti 28. novembrī, bet uzvarētājs – 2020. gada 21. janvārī. Vairāk informācijas un forma ideju iesniegšanai pieejama mājaslapā https://ideahub.enefit.com/.

Kā pastāstīja uzņēmumā, pērn konkursam tika iesniegtas 100 idejas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Polijas. Par uzvarētāju atzītā “Elektrilevi” klientu apkalpošanas platforma patlaban tiek izstrādāta un tiks pabeigta līdz gada beigām. Procesā ir arī elektrotransporta pakalpojumu attīstība, kas bija viena no pagājušā gada konkursa idejām. Plānots izveidot vienlaicīgās uzlādes risinājumu vairākiem elektromobiļiem, kas būtu piemērots daudzdzīvokļu ēkām. 

SIA “Enefit” ir dibināts 2006. gadā, tas ir reģistrēts elektroenerģijas un gāzes tirgotājs visā Latvijas atvērtajā enerģētikas tirgū. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 7,484 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums "Eesti Energia Aktsiaselts".

Kā liecina “Lursoft” pieejamā informācija, “Enefit” pērn strādāja 59,56 miljonu eiro apgrozījumu un 2,43 miljonu eiro zaudējumiem.

 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem