USD 0.90 btc 8499.42
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8499.42
Ziņas 01. Aprīlis

“Gemoss” atver e-veikalu

Forbes

Latvijas Izdevums

Uzņēmums “Gemoss” atklājis tirdzniecību internetā, atverot e-veikalu. Līdz šim tirdzniecība notika četrās tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī ar tirdzniecības aģentu palīdzību, informēja uzņēmumā.  

Tā kā pēdējā laikā piedzīvots ievērojami liels kritums HoReCa darbības procesos, uzņēmums nolēmis vairāk uzrunāt tieši virtuves entuziastus un mājražotājus.

Uzņēmuma vadītāja Ieva Treija norādīja: “Mūsu ceļš uz e-veikalu ir bijis ilgs, brīžiem nesteidzīgs, jo vienmēr ir bijis kaut kas iekšēji pārspriežams un noslīpējams. Esošā situācija, kura liek mainīties un maina iepirkšanās paradumus citiem, lika mums vēl vairāk iespringt un divu nedēļu laikā pielikt pēdējos punktus, lai kļūtu pieejami, neizejot no ofisa vai mājas. Joprojām ir sajūta, ka tas nav pabeigts, bet tā tas ir par visu jauno.”

Uzņēmumā norādīja, ka esošajos apstākļos nācies e-veikala atvēršanas procesu sasteigt, bet “Gemoss” turpina strādāt pie uzlabojumiem.

“Jaunā situācija liek mums paskatīties citādāk uz visu, novērtēt to, kas mums ir, tāpēc esam atvērti sadarbībai ar mazajiem Latvijas ražotājiem, lai atvieglotu viņu produkcijas ceļu līdz klientam,” pauda Treija.

Jau vēstīts, ka “Gemoss” no maza ģimenes uzņēmuma ar diviem darbiniekiem 25 gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem nozares uzņēmumiem. Tas tirgo bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojumu, kā arī ir viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem Latvijā. Treija ir uzņēmuma dibinātāja.

Treija pērn iekļuva žurnāla “Forbes” veidotajā 40 labāko vadītāju topā, ieņemot augsto 6. vietu. Tāpat Treija iekļauta “Forbes” 50 veiksmīgāko biznesa sieviešu topā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem