USD 0.84 btc 9249.40
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9249.40
Ziņas 22. Janvāris

“Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu

Forbes

Latvijas Izdevums

Zāļu ražotāja “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu, rakstīts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Uzņēmums ir saņēmis “Grindeks” valdes priekšsēdētāja Jura Bunduļa paziņojumu par valdes priekšsēdētāja amata atstāšanu no 21. janvāra.

Līdz tālākiem lēmumiem AS “Grindeks” valde turpina darbu līdzšinējo valdes locekļu – Jura Hmeļņicka un Jāņa Romanovska sastāvā, teikts uzņēmuma paziņojumā.

2019. gada deviņos mēnešos “Grindeks” peļņa sasniedza 8,9 miljonus eiro. Salīdzinot ar 2018. gada deviņiem mēnešiem, peļņa ir palielinājusies par 1,3 miljoniem eiro (17%). Koncerna apgrozījums 2019. gada deviņos mēnešos bija 106,6 miljoni eiro, kas ir par 4,1 miljoniem eiro (4%) vairāk nekā 2018. gada deviņos mēnešos.

AS “Grindeks” dibināta 1991.gadā, un uzņēmums ir viens no lielākajiem zāļu ražotājiem Baltijā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas “Nasdaq Rīga” fondu biržā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem