USD 0.85 btc 9025.37
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 9025.37
Ziņas 18. Februāris

“Intrum” iegādājas daļu “Danske Bank” Latvijas filiāles kredītportfeļa

Forbes

Latvijas Izdevums

“Intrum” un “Danske Bank” Latvijā ir noslēguši darījumu, kā ietvaros “Intrum” iegādājies daļu no “Danske Bank” kredītportfeļa Latvijā, informēja kredītu pārvaldības uzņēmumā.

Kredītportfelis sastāv no nodrošinātām kredītsaistībām, un tajā ietilpst gan kavēti, gan arī nekavēti kredīti. Cesijas rezultātā mainoties kredītu īpašniekam, prasījuma tiesības jau ir nodotas SIA “Intrum Latvia”, kas uzsācis darbu ar debitoriem.

Darījuma apjomu un summu puses vienojušās neizpaust.

““Intrum” ne tikai apkalpo dažādus uzņēmumus darbā ar to klientiem un debitoriem, bet arī pats aktīvi investē un iegādājas kredītportfeļus. Šajā ziņā esam vieni no aktīvākajiem spēlētājiem Baltijā, un pagājušais gads investīciju apjoma ziņā mums ir bijis viens no sekmīgākajiem pēdējo 10 gadu laikā,” klāstīja “Intrum” ģenerāldirektore Baltijā Ilva Valeika.

Jāatgādina, ka “Danske Bank” Latvijas filiāles lēmums pārdot savus kredītportfeļus saistīts ar bankas lēmumu izbeigt darbību Baltijā.

“Intrum” darbojas 24 Eiropas valstīs un Brazīlijā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā, un uzņēmuma akcijas ir kotētas “Nasdaq” Stokholmas biržā.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem