USD 0.86 btc 9370.27
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.86 btc 9370.27
Ziņas 20. Septembris

KP apstiprina "Bauskas alus" pārdošanu CIDO grupai

Forbes

Latvijas Izdevums

Konkurences padome ir apstiprinājusi SIA “Bauskas alus” 100% kapitāldaļu pārdošanu “CIDO Grupai” bez īpašiem nosacījumiem. Darījumu paredzēts pilnībā noslēgt pāris mēnešu laikā.

“Bauskas alus” turpinās darbu kā neatkarīga alus darītava, ražojot, virzot un pārdodot produktus tirgū. Tajā pašā laikā tai būs iespēja izmantot “CIDO Grupas” tirdzniecības un izplatīšanas tīklu, kas ievērojami sekmēs produkta pieejamību patērētājiem un veicinās “Bauskas alus” attīstību.

Līdzšinējais “Bauskas alus” īpašnieks Vladimirs Barskovs turpinās darbu uzņēmumā līdz darījuma pilnīgai pabeigšanai, savukārt pēc tam konsultēs uzņēmumu pēc nepieciešamības, tādējādi nodrošinot pēctecību – tradicionālās receptūras ievērošanu un turpmāku augstas kvalitātes produktu ražošanu.

Lai darījums tiktu pilnībā pabeigts, patlaban norit juridisko jautājumu sakārtošana, taču “Bauskas alus” ikdienas ritms nav mainījies, ražošana turpinās un pats būtiskākais ir gatavoties nākamajai “alus sezonai”.”

SIA „Bauskas alus“ ir alus un bezalkoholisko dzērienu ražotājs, kas darbojas kopš 1981. gada. Patlaban „Bauskas alus” ražo astoņas alus šķirnes, kā arī alus kokteili „Festiņš“, kvasu, iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris” un tējas sēnes dzērienu „Dr. Kombucha". SIA „CIDO Grupa” ir vadošais dzērienu ražotājs Baltijā, kura produktu portfelī ietilpst sulas, nektāri un sulu dzērieni, dabīgais minerālūdens, gāzētie dzērieni, kā arī alus. Kopš 2016. gada „CIDO Grupa“ ir oficiālais partneris un licencētais PEPSICO izplatītājs Baltijas reģionā. „CIDO Grupa“ eksportē savu produkciju uz 15 pasaules valstīm.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem