USD 0.86 btc 9370.27
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.86 btc 9370.27
Ziņas 04. Novembris

Labas prakses balvu “Zelta ķivere” par gatavību rīcībai ārkārtas situācijās saņem “Ikea”

Forbes

Latvijas Izdevums

Labas prakses balvu “Zelta ķivere” par gatavību rīcībai ārkārtas situācijās saņēmusi “Ikea Latvija”, informēja Valsts darba inspekcijā (VDI).

Konkursā iesniegtais “Ikea” piemērs ietver ilgtermiņa drošības risinājumus, kas darbojas sistemātiski un kuru mērķis ir preventīvi samazināt riskus un nodrošināt bezkompromisu rīcību ārkārtas situācijās, uzsvēra VDI.

Saņemot labas prakses balvu "Zelta ķivere", “Ikea Latvija” veikala vadītāja Inga Filipova uzsvēra, ka  klientu un darbinieku drošība ir mūsu prioritāte visos “Ikea” veikala darbības procesos.

“Turklāt līdz ar drošiem risinājumiem mūs vieno spēcīga kultūra un misija: radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem, kas atspoguļojas arī drošības jomā - no drošiem produktiem līdz tam, ka par drošību veikalā gādā pilnīgi visi darbinieki. Mums ir svarīgi, lai strādājošie justos droši un sagatavoti ārkārtas situācijām, tāpēc investīcijas drošības risinājumos un apmācībās ir daļa mūsu ikdienas,” turpināja Filipova.

Konkurss tika rīkots sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, un tā laikā tika meklēti labas prakses piemēri par ugunsdrošības uzraudzības un katastrofas pārvaldīšanas darbu organizēšanu Latvijas uzņēmumos, valsts un pašvaldību iestādēs.

Konkursa ietvaros tika saņemti 17 pieteikumi.

Ceremonijas laikā īpaši tika godināts arī vairākkārtējs darba aizsardzības labas prakses balvas “Zelta ķivere” ieguvējs - uzņēmums SIA “”Ventspils nafta” termināls” par aktīvu un ilggadēju ieguldījumu drošas un veselībai nekaitīgas darba vides izveidē savā uzņēmumā un Latvijā kopumā.

Labās prakses konkurss darba aizsardzībā “Zelta ķivere” notika 14. gadu. To organizēja Valsts darba inspekcija, bet žūrijā bija pārstāvji arī no Labklājības ministrijas, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta, Latvijas darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem