USD 0.90 btc 8499.42
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8499.42
Ziņas 31. Marts

Latviešu “DeskTime” ļauj darba devējam pārvaldīt produktivitāti

Forbes

Latvijas Izdevums

“Draugiem Group” radījusi darba laika uzskaites programmu “DeskTime”, kas ļauj darbiniekiem brīvi strādāt attālināti, kamēr darba devēji var pārvaldīt to produktivitāti, informēja uzņēmumā.

Pašmāju laika uzskaites programmu “DeskTime” izmanto gandrīz 10 000 uzņēmumu visā pasaulē. Šajā periodā, kad darba uzdevumiem pa vidu vēl mijas mājas dzīves pienākumi un ir jāsaskaras ar jaunām problēmām, kādas  birojos vienkārši nebija aktuālas, ļoti svarīgi ir nodrošināt darbiniekus ar iespēju efektīvi organizēt savu darba režīmu, uzskata lietotnes autori.

“DeskTime” sniedz vairākus risinājumus. Piemēram, “Pomodoro” taimeris pēc darbinieka izvēlēta perioda pavēsta, kad ir pienācis laiks atvilkt elpu no darba pienākumiem.

Savukārt privātā laika funkcija ļaus darbiniekiem brīvi “pazust” no darba devēju acīm noteiktā darba laika ietvaros un veikt sev nepieciešamās darbības datorā, kas neattiecas tieši uz darba pienākumiem.

Veiksmīgam attālinātam darbam “DeskTime” izstrādātāju komandai iesaka ieturēt darba efektivitāti no 80% līdz 100% un ilgtermiņā nestrādāt vairāk kā paredzēts, lai nerodas izdegšana, kā arī sekot līdzi “Pomodoro” taimera atgādinājumiem un atpūsties piecas minūtes pēc paziņojuma.

Tāpat “DeskTime” iesaka skrupulozi uzskaitīt laiku ar projektu taimeri, kas parādīs skaidru ainu tam, kā tiek strādāts un ļaus savā starpā salīdzināt darbus, kuriem veltīts laiks ar iepriekš plānotajiem darbiem izvēlētajam laika periodam, kā arī  neaizmirst par svaigu gaisu un pastaigām.

Savukārt komandas vai uzņēmumu vadītājus “DeskTime” aicina izrunāt un vienoties ar saviem darbiniekiem par laika uzskaites parametriem, lai komanda nejustos kā zem palielināmā stikla. Ļaut darbiniekiem pašiem uzlabot savu produktivitāti, ieviešot nelielu sacensības garu, kurš būs produktīvākais nedēļas vai mēneša darbinieks, kā arī sakārtot produktivitātes uzstādījumus katras darba grupas specifikai.

Attālināta darba vadībai arī jāpadomā par virtuālajām sapulcēm, norāda “DeskTime” komanda. Tāpat ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību citām lietotnēm, kas varētu atvieglot savstarpējo komunikāciju, kad tā nav iespējama klātienē. “DeskTime” ikdienas komunikācijai iesaka lietotni “Slack”, ātrai failu apmaiņai – “Google Drive”, bet projektu pārvaldībai var noderēt tādas aplikācijas kā “Asana”, “Trello”, “Basecamp” vai “GitLab”.

Ja gribi pamēģināt “DeskTime”, izmantojot kodu “FORBES50”, iegūsi 50% atlaidi pusgadam.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem