USD 0.90 btc 8539.70
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8539.70
Ziņas 15. Janvāris

Latvijas tirgū atgriežas somu interjera preču tirdzniecības ķēdes

Forbes

Latvijas Izdevums

Interjera preču tirdzniecības ķēde AS “Indoor Group” Latvijā atvērusi divus mēbeļu interneta veikalus – “Asko” un “Sotka”, informēja uzņēmumā. 

Abi zīmoli Latvijā atgriezušies pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma.

“Latvijā aktīvi strādājām jau iepriekš, un līdz 2010. gadam mums šeit bija vairāki veikali. Atsauksmes un tirgus analīze parādīja, ka Latvijas tirgū “Asko” un “Sotka” produkcijai joprojām ir pieprasījums. Atverot interneta veikalus, mēs izskatām arī citas tirdzniecības organizācijas iespējas, jo īpaši tirdzniecības centros Rīgas reģionā,” skaidroja AS “Indoor Group” valdes priekšsēdētājs Karijs Forstens, kurš atbild par uzņēmuma komercdarbību Baltijas valstīs.

Uzņēmums Igaunijā atjaunoto internetveikalu atvēra pagājušā gada pavasarī. Tagad uzņēmums ar interesi skatās arī Lietuvas virzienā.

Somijā dibinātā kompānija “Asko” nesen atzīmēja savu 100. jubileju, savukārt “Sotka” pērn apritēja 60 gadi. Somijā “Asko” un “Sotka” ir aptuveni 90 veikalu, kā arī internetveikali.

AS “Indoor Group” ir “Asko” un “Sotka” pārstāvis Igaunijā un Latvijā. Šobrīd uzņēmumam Igaunijā ir astoņi veikali, turklāt katrai no ķēdēm ir arī savs interneta veikals. “Asko” un “Sotka” Igaunijas tirgū darbojas jau 24 gadus.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem