USD 0.85 btc 11625.32
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.85 btc 11625.32
Ziņas 05. Oktobris

Līčos priežu meža ielokā top jauna koncepta rezidences

Forbes

Latvijas Izdevums

Jauna koncepta daudzdzīvokļu māja priežu meža ielokā ar savu pussalu ainaviskā ūdenskrātuvē un tikai dažu desmitu minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra – šādu projektu ar Bigbank Latvija finansiālu atbalstu šoruden īstenos nekustamo īpašumu attīstītājs Harijs Čīka.

Rezidences «Līčukrasti» ir mājas mūsdienīgiem, progresīviem cilvēkiem, kuri vēlas baudīt dzīvi saskaņā ar dabu, bet nezaudējot saikni ar lielpilsētas dzīvesstilu. Trīsstāvu ēkā būs 24 plaši dzīvokļi ar balkoniem un terasēm, pazemes stāvvietām un noliktavas telpām, kā arī vasaras dārzs. Māja atrodas Stopiņu novada Līčos, tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Biķerniekiem, un dzīvokļu kopējā platība ir 1840 kvadrātmetru.

«Pavasara notikumi parādīja, ka negaidītus pārbaudījumus mentāli vieglāk pārciest bija tiem, kuri varēja regulāri doties pie dabas, nevis vadīt cauru dienu telpās. «Līčukrasti» ir ideāls risinājums gan darbīgiem profesionāļiem, gan ģimenēm ar bērniem. Visapkārt priežu meži ar tīru gaisu un brīnišķīgām pastaigu vai skriešanas iespējām, tieši pie mājas peldvieta, un Rīga dažu kilometru attālumā. Turklāt ar laiku šeit būs lielisks ciemats,» jauno projektu atzinīgi vērtē Bigbank Latvija Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis.

Rezidences ir pirmā kārta vērienīgā projektā, kas paredz vesela kvartāla izveidošanu 100 ģimenēm. Stopiņu novadā jau apstiprinātais lokālplānojums ietver vairākas dzīvojamās ēkas, koprades telpas, kafejnīcu, bērnu centru, spēļu laukumus un citus objektus augstai dzīves kvalitātei. Sešu kārtu īstenošanas rezultātā «Līčukrasti» taps par vietu, kur iespējams dzīvot un strādāt pat neizbraucot no pazīstamās un drošās teritorijas. Lokālplānojuma izstrādātājs ir arhitektu birojs «Didrihsons Arhitekti».

«Ātrajā skrējienā biznesā bieži tiek pazaudēts pats svarīgākais – cilvēks, viņa vajadzības, vēlmes un komforta līmenis. Veidojot šo projektu, mēs gribam uzsvērt, ka šeit, «Līčukrastos», pats svarīgākais ir cilvēks. Viņa būtība, esība, saskaņa un mijiedarbība ar vidi, dabu, arhitektūru. Mēs ceļam un veidojam kvartālu sadarbībā ar iedzīvotājiem ilgtermiņā. Lai «Līčukrasti» patiešām būtu mājas, kur ir vēlēšanās būt, atgriezties un pēc kā ilgoties. «Līčukrasti» ir mans izsapņotais sapnis par citādu dzīvesvietu un dzīvesveidu, par attieksmi, pēc kuras mēs visi ilgojamies, bet ne vienmēr mums izdodas to atrast,» saka attīstītājs Harijs Čīka.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem